UWAGA!

Wykaz punktu kontroli autobusów - wakacje 2021

 Elbląg, Graf. nadesłana
Graf. nadesłana

Zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom i młodzieży podczas wakacji jest priorytetem polskiej Policji. Ważnym elementem troski o bezpieczeństwo są kontrole autobusów wiozących je na letni wypoczynek.

Stałe patrole policjantów ruchu drogowego wystawiane będą od 1 lipca aż do końca wakacji. Funkcjonariusze będą czekali na autokary od poniedziałku do piątku w godz. 7 - 9 na parkingu przed PWSZ przy al. Grunwaldzkiej w Elblągu. Ponadto kontrole przeprowadzane będą w miejscu wskazanym przez osoby zamawiające po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Przedstawiamy także wykaz punktów kontroli autobusów dla województwa warmińsko-mazurskiego.

Chodzi głównie o usprawnienie kontroli drogowych autokarów wyjeżdżających z dziećmi i młodzieżą na wycieczki. Organizatorzy chcąc, aby Policja dokonała kontroli przed wyjazdem powinni to zgłaszać telefonicznie. Wówczas patrol przyjedzie np. pod szkołę. Dodatkowo od 1 lipca na tego rodzaju kontrolę wystarczy przyjechać na parking PWSZ przy al. Grunwaldzkiej w Elblągu. Policjanci z ruchu drogowego sprawdzą trzeźwość kierującego, uprawnienia do kierowania a także wyposażenie i stan techniczny autokaru. Funkcjonariusze są przygotowani na sprawdzenie nawet kilkunastu autokarów dziennie.

 

ELBLĄG, ul. Grunwaldzka  (parking przy PWSZ) w dni robocze w godz. 7-9 lub kontrole przeprowadzane w miejscu wskazanym przez osoby zamawiające po wcześniejszym uzgodnieniu całodobowo - 47-734-15-55, w godz. 7-15 - 47-734-15-99.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • "Przedstawiamy także wykaz punktów kontroli autobusów dla województwa warmińsko-mazurskiego. "Gdzie ten wykaz ??? Czy ktoś to czyta przed puszczeniem do mediów czy tylko bezmyślne "kopiuj -wklej"???
Reklama