UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

12 prac do policyjnego kalendarza

 
Elbląg, Młodym plastykom gratulował mł. insp. Tomasz Piaskowski, I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu
Młodym plastykom gratulował mł. insp. Tomasz Piaskowski, I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu (fot. KMP)

W Komendzie Miejskiej Policji w Elblągu wręczono dziś nagrody dwunastu laureatom konkursu plastycznego dla dzieci - „Bezpieczni w ruchu drogowym”. Była to już 19 edycja tego konkursu. Nagrodzone prace trafią do kalendarza na 2019 rok.

Podczas spotkania w komendzie nagrody najmłodszym wręczali: mł. insp. Tomasz Piaskowski, I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu oraz Izabela Nowaczyk z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Laureaci konkursu otrzymali dyplomy oraz plecaki z wyposażeniem szkolno-wakacyjnym.
       Dodatkową nagrodą dla całej grupy zwycięzców będzie zamieszczenie 12 prac w kalendarzu na 2019 rok. Publikacja będzie wysyłana do różnych instytucji na terenie województwa warmińsko-mazurskiego a także do zagranicznych miast partnerskich.
      
       LISTA ZWYCIĘZCÓW

       Szymon Białek SP 3 Pasłęk
       Magdalena Szuba SP 3 Pasłęk
       Michał Wycka SP 4 Elbląg
       Jakub Darmetko SP 12 Elbląg
       Oliwia Głuchowska SP 12 Elbląg
       Lena Zielińska SP 14 Elbląg
       Zofia Rymkiewicz SP 15 Elbląg
       Julia Juszczyszn SP 16 Elbląg
       Hanna Dryll SP 19 Elbląg
       Julia Grodecka SP Godkowo
       Basia Bławat SP Gronowo Górne
       Adam Więckowski SP Żurawiec
      
       Wszystkim wyróżnionym dzieciom i ich opiekunom szkolnym serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w następnych edycjach konkursu. Kolejny konkurs odbędzie się wiosną 2019 r.
      
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama