UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Aby język giętki...

W związku z dużym zapotrzebowanie na profilaktykę oraz terapię logopedyczną - jak co roku - organizowany jest Dzień Bezpłatnych Diagnoz Logopedycznych.

Dzień Bezpłatnych Diagnoz Logopedycznych jest ogólnopolską akcją organizowaną raz w roku przez Polski Związek Logopedów.
       Celem Akcji jest ułatwienie osobom z zaburzeniami mowy dostępu do profesjonalnej diagnozy, rozpowszechnianie wiedzy logopedycznej oraz stworzenie warunków do szybkiej i rzetelnej konsultacji, informacji i diagnozy, jak również pomoc osobom zainteresowanym w rozwiązywaniu problemów z komunikacja słowną.
       Akcja adresowana jest do wszystkich zainteresowanych osób. Na pomoc mogą liczyć zarówno rodzice niemowląt i noworodków pragnący zadbać o prawidłowy rozwój mowy dziecka, jak i rodzice dzieci starszych, których wymowa budzi niepokój i troskę.
       Neurologopedzi i surdologopedzi udzielają w tym dniu pomocy młodzieży i dorosłym, osobom jąkającym się, po udarach mózgu, osobom po operacji krtani.
       Do skorzystania z możliwości konsultacji zapraszane są także osoby życia publicznego, dziennikarze i artyści, którzy pragną poprawić swoja mowę, udoskonalić umiejętności związane z używaniem głosu, zadbać o lepszą komunikacje werbalną.
       Akademia Twórczej Zabawy jest placówką, w której - po wcześniejszej rezerwacji godziny - 5 marca w godz. 11 - 15 można uzyskać bezpłatne konsultacje organizowane w ramach akcji.
       Zobacz szczegóły dotyczące akcji.
      
info. nadesłane
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama