UWAGA!

Aktywnie podczas ferii

 Elbląg, Aktywnie podczas ferii

Ferie powoli się kończą, tak jak finiszuje już półzimowisko dla początkujących tancerzy Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar”. Przez tydzień młodsze grupy miały zapewniony zorganizowany, aktywny wypoczynek pod okiem wychowawców, instruktorów i animatorów kultury.

Warsztaty taneczne przeplatały się z innymi formami aktywności fizycznej i zajęciami z różnych dziedzin artystycznych. Młodzi pasjonaci tańca byli na lodowisku, w kinie, uczestniczyli w zajęciach plastycznych czy ceramicznych.
       – Cieszę się, że mogę uczestniczyć w półzimowsku – mówi jedna z dziewczynek. – Oprócz nauki tańca mogłam po raz pierwszy lepić w glinie i zobaczyć koło garncarskie.
       Z programu zadowoleni byli także organizatorzy.
       – Okres ferii jest szansą na rozwijanie umiejętności i zainteresowań bez obciążenia nauką – mówi instruktor. – Poprzez wyłączenie z rutyny dnia codziennego, oderwanie od szkoły i obowiązków tancerze mieli lepsze nastawienie do zajęć i bardziej chłonny umysł.
       Zajęcia taneczne prowadzone były także w jednej z elbląskich podstawówek. Kroków w walcu angielskim i cha-chy przez pięć dni uczył doświadczony instruktor. Zaproponowana forma aktywności tak spodobała się dzieciom , że klub poproszony został o pokaz pary tanecznej na balu kończącym zimowisko w SP 19.
      
       Zadanie „Tańczyć każdy może” realizowane przy wsparciu Prezydenta Miasta Elbląg.
      
      
CT „Promyk”
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama