UWAGA!

Apel o Mikołaju Koperniku

 Elbląg, Apel o Mikołaju Koperniku
fot. nadesłana

Obchody Dni Patrona Szkoły, Mikołaja Kopernika należą do najważniejszych uroczystości szkolnych w SP 21 obchodzonych tradycyjnie w miesiącu lutym. W związku z zakończeniem obchodów w dniu 28 lutego odbył się apel dla uczniów klas młodszych.

Obchody Dni Patrona Szkoły, Mikołaja Kopernika należą do najważniejszych uroczystości szkolnych w SP 21 obchodzonych tradycyjnie w miesiącu lutym. Od początku tygodnia organizowane były w naszej szkole różne akcje, poświęcone temu wielkiemu człowiekowi: uczniowie chodzili z plakatami po szkole, sprzedawali pierniki, uczestniczyli w przemarszu. Zorganizowano różnorodne konkursy: wiedzowy, historyczny, literacki, plastyczny, poświęcone naszemu patronowi.
       W związku z zakończeniem obchodów 28 lutego odbył się apel dla uczniów klas młodszych. Klasa I A oraz klasa II C, pod opieką wychowawczyń: Anny Czerwińskiej i Bożeny Foreńskiej przygotowały program artystyczny. Poza wierszami i scenkami przypominającymi postać wielkiego astronoma nie zabrakło miejsca dla śpiewu, tańca i wesołej zabawy. Tydzień Patrona minął w przyjaznej, miłej atmosferze i na pewno pozostanie na długo w naszej pamięci.
      
      
      
Anna Czerwińska, Bożena Foreńska, SP nr 21
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama