UWAGA!

Asp Artur Horbatowicz (nr 11)

2011-06-11
11:39
Elbląg, Asp Artur Horbatowicz
Asp Artur Horbatowicz (fot. KMP Elbląg)

Trwa plebiscyt na Najbardziej Przyjaznego Dzielnicowego Roku - z terenu miasta i powiatu elbląskiego. Przez 30 dni na łamach portElu będą publikowane sylwetki funkcjonariuszy. Dziś asp Artur Horbatowicz z rewiru II.

Czytelnicy mogą głosować na dzielnicowych za pomocą SMS-ów, wysyłanych na nr 71624. W treści należy wpisać DPSONDAxx, gdzie xx to numer wybranego dzielnicowego, np. DPSONDA11. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Zdjęcia i numery dzielnicowych można znaleźć w dziale fotoreportaży i na stronie Komendy Miejskiej Policji w Elblągu (www.elblag.policja.gov.pl). Komenda Miejska Policji w Elblągu chce przekazać dochód uzyskany z głosowania SMS-owego na cel charytatywny. Patronat nad plebiscytem obejmie Prezydent Miasta Elbląga oraz Starosta Elbląski. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21 lipca 2011 roku podczas gali z okazji obchodów Święta Policji w sali kina Orzeł w Elblągu.
      
       Asp Artur Horbatowicz - numer do głosowania 11: Żywopłot jest źle przycięty, psy szczekają, a sąsiadka kupiła wycieraczkę, która przeszkadza innym lokatorom. Są tez zgłoszenia dotyczące młodzieży, która spożywa alkohol na osiedlu, głośno się zachowuje, przeklina. I przemoc domowa – żona twierdzi, że wszystko jest w porządku, mimo, że już podczas wizyty widać, że coś jest nie tak, a sąsiedzi potwierdzają „panie, przecież on ją leje”. Na takie sygnały odpowiada asp. Artur Horbatowicz.
      
       Rewir II, ulice: Artyleryjska, Bema, Bohaterów Monte Cassino, Czarnieckiego, Czołgistów, Działkowa, Garnizonowa, Gałczyńskiego, Jasna, Kiedrzyńskiego, Kościuszki 1-31n, 2-54p, Kraszewskiego, Mierosławskiego, Orężna, Orzeszkowej, Piechoty, Podchorążych, Pułaskiego, Reymonta, Saperów, Sienkiewicza, Szwoleżerów, Ułańska, Wyżynna, Ślepa, Świętego Floriana.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama