UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Asp. Dariusz Szczepkowski (nr 12)

2011-06-12
10:35
Elbląg, Asp. Dariusz Szczepkowsk
Asp. Dariusz Szczepkowsk (fot. KMP Elbląg)

Trwa plebiscyt na Najbardziej Przyjaznego Dzielnicowego Roku - z terenu miasta i powiatu elbląskiego. Przez 30 dni na łamach portElu będą publikowane sylwetki funkcjonariuszy. Dziś asp. Dariusz Szczepkowski z rewiru II.

Czytelnicy mogą głosować na dzielnicowych za pomocą SMS-ów, wysyłanych na nr 71624. W treści należy wpisać DPSONDAxx, gdzie xx to numer wybranego dzielnicowego, np. DPSONDA12. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Zdjęcia i numery dzielnicowych można znaleźć w dziale fotoreportaży i na stronie Komendy Miejskiej Policji w Elblągu (www.elblag.policja.gov.pl). Komenda Miejska Policji w Elblągu chce przekazać dochód uzyskany z głosowania SMS-owego na cel charytatywny. Patronat nad plebiscytem obejmie Prezydent Miasta Elbląga oraz Starosta Elbląski. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21 lipca 2011 roku podczas gali z okazji obchodów Święta Policji w sali kina Orzeł w Elblągu.
      
       Asp. Dariusz Szczepkowski - numer do głosowania 12: To dzielnicowy, który od blisko 20 lat strzeże porządku w pięciu rejonach miasta. Na dworcach zmagał się z bezdomnymi, w Bażantarni ma wagarującą młodzież, której krew burzy alkohol i wówczas dochodzi do bójek czy dewastacji wiat. Widział drastyczne akty przemocy domowej, w pamięci pozostał obraz pierwszych znalezionych zwłok. Jak twierdzi, widział już wszystko.
      
       Rewir II, ulice: Formierzy, Królewiecka (79-189 nieparz i 96- 146 parz.), Legionów, Leśmiana, Leśna, Marymoncka, Metalowców, Narutowicza, Odlewników, Paderewskiego, Poznańska, Rydla, Sikorskiego, Smolna, Turbinowców, Waryńskiego, Witosa, Łukasińskiego.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
Reklama