UWAGA!

Asp. szt. Leszek Baniecki (nr 14)

2011-06-14
12:38
Elbląg, Asp. szt. Leszek Baniecki
Asp. szt. Leszek Baniecki (fot. KMP Elbląg)

Trwa plebiscyt na Najbardziej Przyjaznego Dzielnicowego Roku - z terenu miasta i powiatu elbląskiego. Przez 30 dni na łamach portElu będą publikowane sylwetki funkcjonariuszy. Dziś asp. szt. Leszek Baniecki z rewiru II.

Czytelnicy mogą głosować na dzielnicowych za pomocą SMS-ów, wysyłanych na nr 71624. W treści należy wpisać DPSONDAxx, gdzie xx to numer wybranego dzielnicowego, np. DPSONDA14. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Zdjęcia i numery dzielnicowych można znaleźć w dziale fotoreportaży i na stronie Komendy Miejskiej Policji w Elblągu (www.elblag.policja.gov.pl). Komenda Miejska Policji w Elblągu chce przekazać dochód uzyskany z głosowania SMS-owego na cel charytatywny. Patronat nad plebiscytem obejmie Prezydent Miasta Elbląga oraz Starosta Elbląski. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21 lipca 2011 roku podczas gali z okazji obchodów Święta Policji w sali kina Orzeł w Elblągu.
      
       Asp. szt. Leszek Baniecki - numer do głosowania 14: Jako dzielnicowy pracuje blisko 20 lat. – Nie ma takiej możliwości, by przejść ulicą i kogoś znajomego nie spotkać – przyznaje. – Ludzie dzielnicowego znają, bo zgłaszają się do niego z każdym problemem. Uważają, że we wszystkich musi im pomóc.
      
       Rewir II, ulice: 1 Maja (od 43 niep.; od 48 parz.), 3 Maja, Bałuckiego, Chocimska, Czerwonego Krzyża, Grobla św. Jerzego, Grota Roweckiego, Kosynierów Gdyńskich, Krzyżanowskiego, Księdza Ściegiennego, Neonowa, Nitschmana, Oboźna, Plac Konstytucji,  Polna, Ratuszowa, Sochaczewska, Trybunalska, Widok, Wyspiańskiego, Zielona, Związku Jaszczurczego, Łączności.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama