UWAGA!

Asp. szt. Paweł Osiadacz (nr 05)

2011-06-05
08:45
Elbląg, Asp. szt. Paweł Osiadacz
Asp. szt. Paweł Osiadacz (fot. KMP Elbląg)

Trwa plebiscyt na Najbardziej Przyjaznego Dzielnicowego Roku - z terenu miasta i powiatu elbląskiego. Przez 30 dni na łamach portElu będą publikowane sylwetki funkcjonariuszy. Dziś asp. szt. Paweł Osiadacz z rewiru I.

Czytelnicy mogą głosować na dzielnicowych za pomocą SMS-ów, wysyłanych na nr 71624. W treści należy wpisać DPSONDAxx, gdzie xx to numer wybranego dzielnicowego, np. DPSONDA05. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Zdjęcia i numery dzielnicowych można znaleźć w dziale fotoreportaży i na stronie Komendy Miejskiej Policji w Elblągu (www.elblag.policja.gov.pl). Komenda Miejska Policji w Elblągu chce przekazać dochód uzyskany z głosowania SMS-owego na cel charytatywny. Patronat nad plebiscytem obejmie Prezydent Miasta Elbląga oraz Starosta Elbląski. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21 lipca 2011 roku podczas gali z okazji obchodów Święta Policji w sali kina Orzeł w Elblągu.
      
       Asp. szt. Paweł Osiadacz - numer do głosowania 05: Jeśli chodzi o staż pracy to jeden z najstarszych elbląskich dzielnicowych. Dekadę przepracował na osiedlu Nad Jarem, od siedmiu lat jego rejon to m.in. ulice Podgórna, Obrońców Pokoju, Topolowa, a także Park Modrzewia. Asp. sztab. Paweł Osiadacz przyznaje, że mieszkańcy oczekują pomocy natychmiastowej: - Chcą, by w jeden dzień posprzątać to, co narasta latami. A tak się nie da.
      
       Rewir I, ulice: Elektryczna, Matejki, Obrońców Pokoju nr 13, 15, 16, Okulickiego, Park Modrzewia, Piławska, Podgórna,  Pokorna,  Topolowa, Węgrowska, Wiejska.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama