UWAGA!

Będzie kreatywnie i nowocześnie

 
Elbląg, Będzie kreatywnie i nowocześnie
fot. nadesłana

W Szkole Podstawowej w Żurawcu odbyło się uroczyste otwarcie pracowni do zajęć praktyczno-badawczych w związku z uczestnictwem szkoły w projekcie „Nauka-akcja-reakcja. Zajęcia praktyczno-badawcze w Szkole Podstawowej w Żurawcu.”

W ramach projektu kształcone są i rozwijane u uczniów kompetencje kluczowe niezbędne na rynku pracy oraz właściwe postawy i umiejętności w zakresie kreatywności, innowacyjności i pracy zespołowej oraz działania z obszaru doradztwa zawodowego. Nowoczesna pracownia wyposażona jest w nowe meble, różnorodne pomoce dydaktyczne, materiały do doświadczeń oraz w wysokiej jakości sprzęt elektroniczny (laptopy, projektor mobilny, zwijany ekran, wizualizer, zestaw głośników, mikroskopy z kamerą, stół do doświadczeń, niezależny od sieci szkolnej dostęp do WiFi) i wiele innych sprzętów i wyposażenia do prowadzenia zajęć przyrodniczo-badawczych.
       Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonała wójt Gminy Markusy Dorota Wasik. Wydarzenie to wywołało duże zainteresowanie wśród rodziców uczniów, którzy w tym dniu przybyli do szkoły, aby obejrzeć nowoczesną klasopracownię, z której będą korzystali wszyscy uczniowie naszej placówki.
      
inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Super. Wiejskie placówki oświatowe nie mogą odbiegać od miejskich. Piszcie kochani programy i pozyskujcie pieniądze na nowe programy kształcące wiejskie dzieci.
Reklama