UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Będzie kreatywnie i nowocześnie

 
Elbląg, Będzie kreatywnie i nowocześnie
fot. nadesłana

W Szkole Podstawowej w Żurawcu odbyło się uroczyste otwarcie pracowni do zajęć praktyczno-badawczych w związku z uczestnictwem szkoły w projekcie „Nauka-akcja-reakcja. Zajęcia praktyczno-badawcze w Szkole Podstawowej w Żurawcu.”

W ramach projektu kształcone są i rozwijane u uczniów kompetencje kluczowe niezbędne na rynku pracy oraz właściwe postawy i umiejętności w zakresie kreatywności, innowacyjności i pracy zespołowej oraz działania z obszaru doradztwa zawodowego. Nowoczesna pracownia wyposażona jest w nowe meble, różnorodne pomoce dydaktyczne, materiały do doświadczeń oraz w wysokiej jakości sprzęt elektroniczny (laptopy, projektor mobilny, zwijany ekran, wizualizer, zestaw głośników, mikroskopy z kamerą, stół do doświadczeń, niezależny od sieci szkolnej dostęp do WiFi) i wiele innych sprzętów i wyposażenia do prowadzenia zajęć przyrodniczo-badawczych.
       Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonała wójt Gminy Markusy Dorota Wasik. Wydarzenie to wywołało duże zainteresowanie wśród rodziców uczniów, którzy w tym dniu przybyli do szkoły, aby obejrzeć nowoczesną klasopracownię, z której będą korzystali wszyscy uczniowie naszej placówki.
      
inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Super. Wiejskie placówki oświatowe nie mogą odbiegać od miejskich. Piszcie kochani programy i pozyskujcie pieniądze na nowe programy kształcące wiejskie dzieci.
Reklama