UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • do S. Zwracam HONOR bo FAKT nie mi to oceniać. .. .. i nie powinnam tak napisać ale stało się. Wiem że winę łatwo jest zgonić na kogoś kto już dawno tu nie mieszka, ale przypuszczenia były takie a nie inne. Blok jest zadłużony na kwotę 90 tyś. zł. w tym 80 tyś. jeden lokator -suma kosmiczna i nie do ogarnięcia ale nie kosztem innych lokatorów co płacą czynsze i to nie małe!!! Z góry przepraszam!!!
  • Pewnie pomyślałaś że nie czytam i winę wtedy zgonić na kogoś - gdzie akurat z mojej strony było zdane mieszkanie :) - jednak z Elblągiem jestem na bieżąco Ja starałam się jak mogłam o te mieszkanie - ale stwierdziłam że za taką ruinę nie będę tyle płacić - a chciałam zamienić mieszkanie z Bema na inne - spłacając kolosalne zadłużenia innych lokatorów - ale zawsze wychodziło że zadłużony lokator napisał podanie o raty i on miał pierwszeństwo. .. ja co rok remontowałam i wyszło że ZBK tylko pod moim mieszkaniem wykopało wielkie rowy - popadało ( lało ) i wzięli to zasypali - dość miałam tych remontów co rok - mając małe dzieci. .. .lokatorzy po mnie zadłużyli mieszkanie ( na swoje nazwisko ) ale tam nie ma takiej kwoty to na 100% nie z pod mojego numeru. 10 tyś może 15 tyś. tam po nich jest. .. ja na uszach stawałam żeby ich wygonić ale niestety - prawo było po ich stronie. .. a nikt nie mógł nic zrobić skoro oni byli na tym mieszkaniu ani ZBK ani UM. .. zastanawiam się jak może być 80 tys tylko JEDNEGO lokatora ?? przecież żeby tyle zadłużyć - nawet z odsetkami - to dobre kilka lat :P. ..
  • ja tam mieszkałam tylko 6,5 roku dokładnie od września 2005 do marca 2012 - ale do sierpnia 2012 było opłacane - czasami były małe zaległości ale na bieżąco regulowane więc w szoku jestem ( ludzie latami w nowych budownictwach nie płacą i mniej mają zadłużenia ). .. .babka na Browarnej 2 pokoje - centralne ogrzewanie - ok 55 tyś z odsetkami miała - i okazało się że ok 7 lat nie opłacała. .. a w tym bloku 80 tysięcy ? to raczej pomyłka :P no a te inne zadłużenie 10 tys/ to by mi się zgadzało po moich lokatorach :) ale. .. ty piszesz 90 tyś. łącznie - 80 tyś ma jedna osoba ??- ktoś ma 10 klocków - ale portel napisał 130 :o więc teraz na 99 % pewna jestem że to błąd - bo taka kwota jest za wielka na 1 lokatora ( 10 mieszkań tam było o ile pamiętam ) - absolutnie gdzieś wkradł się błąd bo to raczej nie możliwe :) zresztą w artykule pisali że do rozbiórki ten budynek - a ja to słyszałam jak tylko sie tam wprowadziłam :D masakra z tego bloku - jeden wielki syf - a jak się wchodziło to jak na melinę. .. a piwnice ?? kolejna porażka. .. wielka szkoda że on nie spłonął wtedy co się paliło - i wtedy lokatorzy by dostali lepsze mieszkania - bo z tego co napisze - to na ŁĘCZYCKIEJ lub na SKRZYDLATEJ w barakach mają lepsze warunki jak w tym bloku. .. jak ja pomyśle że tam mieszkałam pełne 6 lat to normalnie ORDER powinni mi dać za to i innym lokatorom :D. .. .a możesz mi podac jakiegoś lewego @ - odezwę się do Ciebie :)
Reklama