UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Sędziowie celowo robią co robią doprowadzając do kłótni, Rząd gdyby tylko chciał wprowadziłby stan wyjątkowy i wszystko by było praworządnie, żeby nie jedno ale, po wprowadzeniu stanu wyjątkowego wszyscy domagali by się wysokich odszkodowań od Państwa nie patrząc, że gdzieś jest to dno i kasa się kończy ! Wtedy opozycja zacierała by rączki, bo Państwo Polskie zbankrutowało !! Tego chcecie ????? I wtedy będziecie nosili maseczki zgodnie z Konstytucją. !!
 • RobertKoliński Otóż to. Pisałem już wielokrotnie, że tzw. "totalnej opozycji"nie chodzi o żadną praworządność czy demokrację, bo na wykazanie się troską o te imponderabilia mieli całe lata, jednak nie byli wtedy zainteresowani niczym takim, oprócz budowy państwa dla oligarchii i burżujów (casus Ziobry do TS przypominam), ale o sabotaż państwa polskiego i powrót do koryta, aby robić to samo co PiS, tylko jeszcze bardziej nieudolnie, a na pewno dla znacznie węższej grupki/kliki beneficjentów i elit. Dlatego z dwojga religianckiego złego, to. .. PiS przynajmniej czasem ludzi słucha, jak już naprawdę nie ma wyjścia (patrz: 500+), neoliberały zaś słuchają tylko banksterki i kapitału. Hashtagi: #TaxTheRich, #PodatekProgresywny, #RasaPanow, #wyzysk
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  14
  RobertKoliński(2021-02-01)
 • @RobertKoliński - Co to ma wspólnego z artykułem pod którym ubliżyłeś kibicom?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  1
  WróglewakaRobertaK(2021-02-01)
 • @RobertKoliński - PARTIA już na pana czeka panie Robercie. Bolszewicy wszystkich partii łączta się i szczepta. .. Wiwat populizm i Socjotechnika ! Ponad 6000 misiewiczów i janingerów to skala, której nie ćwiczył żaden żunt w ostatnich 25 latach. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  2
  GłębokaMyśl(2021-02-02)
Reklama