UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Bilety też są za drogie. Najtańszy bilet jaki można kupić to bilet 60 minutowy. Sprawdzałem sam i na krótszych dystansach można czasem taniej pojechać taksówką niż komunikacją! To jakiś żart. Czas na bilety 20 minutowe jak w innych miastach. Złożę odpowiedni wniosek w tej sprawie - jak nie będzie reakcji to może i inicjatywę uchwałodawczą, bo tak to wyglądać nie może.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    6
    ArturPytliński(2023-01-27)
  • @ArturPytliński - Oczywiście uzupełniając, bilet 60 minutowy powinien zostać, ale bilet 20 minutowy powinien być ofertą dla tych co jeżdżą na krótszych odcinkach. Od kiedy zlikwidowano elektroniczną portmonetkę nie ma żadnej opcji kupna biletu tańszego niż 4 zł
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    6
    ArturPytliński(2023-01-27)
  • @ArturPytliński - Póki jest zima to korzystam z komunikacji miejskiej, żeby codziennie dojechać do pracy. Ale jak się nieco cieplej zrobi, to wrócą e-hulajnogi albo będzie można rowerem jeździć. Przy obecnych cenach biletów totalnie nie opłaca się jeździć komunikacją.
  • @ArturPytliński - Oczywiście popieram. Bilet do 20min powinien kosztować 2,80zł, max 3zł !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    Marta85(2023-01-27)
  • @ArturPytliński - Tiaaa jasne - zwykły populizm z tą taksówką! Napisz lepiej jak do tego doszedłeś-to dopiero może być zabawne!
  • Proszę bardzo, jeden z moich kursów, w dwie osoby taniej taxi niż tramwajem. Ciekawe co teraz usłyszę ciekawego.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    ArturPytliński(2023-01-28)
  • @ArturPytliński - Wyjaśnij co to za promka - było 14 a jest 7 zł, no i jeśli sobie takie założenia stawiasz to w przypadku np studentów taniej jednak będzie kupić 2 bilety (suma 4 zł)... Kurtyna!
  • Oj, chyba rozmawiam z samym Prezydentem lub Dyrektorem ZKM, witam serdecznie i pozdrawiam! Miłego dnia! Zniżka, jak można przeczytać na zdjęciu, które przesłałem wcześniej nazywa się zniżka dynamiczna
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    4
    ArturPytliński(2023-01-28)
  • @ArturPytliński - Sprawdziłem u znajomego i ma taką samą. Czemu taka jest, a to już zapraszam do kontaktu z rzecznikiem prasowym Freenow, ja tylko korzystam. Może chcą przyciągnąć rezygnujących z komunikacji miejskiej? Niestety myślę, że turyści przyjeżdżający do naszego miasta trzy razy się zastanowią, czy chcą korzystać z tak niekorzystnej oferty komunikacji miejskiej. PS z litości nie wspomniałem, że do taksówki mogą wsiąść co najmniej 3 osoby. Samo to, że rozmawiamy, kiedy taxi jednak nie jest tańsze od komunikacji pokazuje w jakim miejscu jesteśmy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    4
    ArturPytliński(2023-01-28)
  • @ArturPytliński - gość ma takie ciśnienie i parcie do polityki że bym się wcale nie zdziwił gdyby to Pytaliński sam nie pisał tych wszystkich komentarzy a poźniej na nie odpowiadał :DDD
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    uwaznyobserwator(2023-01-28)
  • @ArturPytliński - Cyniczna manipulacja, przekręcanie informacji i wybiórcze podejście do tematu - będziesz dla nas świetnym nabytkiem! Arturze P. wpadnij do nas, do biura PiS!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    członek PiS(2023-01-28)
Reklama