UWAGA!

Bliżej autyzmu

24 maja (sobota) w Ośrodku Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczym przy ul. Szarych Szeregów 32 odbędzie się konferencja pn. „Bliżej autyzmu”. Początek o godz. 10.30. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Organizator, czyli Zarząd Koła Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Elblągu, zachęca do udziału w spotkaniu zainteresowanych rodziców, nauczycieli, terapeutów, pracowników socjalnych, pracowników administracji samorządowej, wolontariuszy oraz studentów.
     Poruszane będą takie tematy, jak: diagnoza całościowych zaburzeń rozwoju w autyzmie i zespole Aspergera, objawy autyzmu w pierwszym roku życia, interwencja medyczna w autyzmie, podstawowe założenia terapii dzieci z autyzmem i zespołem Aspergera. Wśród prelegentów znajdą się: Diana Senator, wykładowca na Wydziale Psychologii UW, psycholog w Poradni dla Dzieci z Autyzmem oraz Beata Kozielec, lekarz psychiatra w Instytucie Neurologii i Psychiatrii w Warszawie, kierownik Psychiatrycznego Oddziału Dziennego w Warszawie.
     Potwierdzenie udziału w konferencji należy zgłaszać telefonicznie do Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego, ul. Szarych Szeregów 32 do 19 maja, tel. 055 232-38-16, osoba do kontaktu: Marta Patyk.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama