UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • zawsze się znajdą ludzie co będą bronić jednych lub drugich dopóki jakiś pedofil nie zrujnuje życia dzieciakowi w jego własnej rodzinie. Życzę a zarazem przewrotnie nie życzę lub też odwrotnie aby taka krzywda stała się w rodzinie kogoś z wysokich osł-posłów z każdej partii i wtedy może sprawa ruszy tak samo dzieci celebrytów nie powinny czuć się nietykalne bo zawsze się może znaleźć jakiś chory człowiek co stwierdzi że ich układ rozrodczo-pokarmowy nie różni się od innych zwykłych dzieci którymi się nasi oficjele nie przejmują.
 • Pedofile raczej szukają ofiar w środowiskach biednych i nieporadnych życiowo rodzin. Tam mogą się czuć bardziej bezkarni. Raczej unikają dzieci wpływowych osób. Minimalizują problemy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  15
  2
  marabi(2020-05-23)
 • Raczej nikt nie broni pedofilów, no może z wyjątkiem obrońcy z urzędu. I bez różnicy czy pedofil to ksiądz, bankier, czy artysta, nauczyciel, kierowca itd. pedofil to pedofil i trzeba to tępić i zapobiegać. Jednocześnie nie każdy pedofil to ksiądz i na odwrót.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  21
  2
  Tomasz85(2020-05-23)
 • @Tomasz85 - W tej sprawie nie masz racji. ..
 • Rzeczywiście, autorytet - ksiądz, który porzucił kapłaństwo. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  pytajnik?(2020-05-23)
 • Oczywiscie nie masz racji, to tak jak bys powiedzial nie kazda kobieta to kobieta, nie kazdy chlop to chlop- kazdy ksiadz to. .. ksiadz a kim byl ksiadz Jankowski ?a kim byl ksiadz. .. ich lista jest tak dluga jak koszmarne zycie sponiewieranych tysiecy dzieci.
 • Pedofil to pedofil. Nie ważny status społeczny.