UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • MariuszLewandowski-Fc Może i jestem głupi ale to moje prawo bo nie każdy może dysponować taki intelektem jak Pan i taki wspaniałym głosem do śpiewania łubu dubu. Cejrowski drogi mój kolego okazał skromność godną jego inteligencji i zasadę że jest skory do krytyki i skąpy w pochwałach zastosował do siebie. Tym więcej zatem znaczy fakt że pracę "Wolnego Elbląga" i decyzje 24 ooo Elblążan pochwalił. Adolf Hitler nadal jest honorowym obywatelem Elbląga a ponieważ statut jako został przyjęty nie reguluje ani trybu przyznawania ani cofania tej godności to pozwoliłem sobie zgłosić własnego kandydata który moim zdaniem na ten tytuł zasługuje. Zdania nie zmieniłem co więcej jego stanowisko w słuszności oceny mnie utwierdza, ale szacunek dla kandydata wymaga i tego by na siłę go nie forsować skoro sam w swej skromności tytułu nie chce.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    6
    MariuszLewandowski-Fc(2015-12-05)
  • Lewandowski, sam twierdzisz, że jesteś idiotą więc nie ma co z tobą dyskutować gdyż jak powiedział twój kolega Cejrowski: Z idiotami się nie dyskutuje !!! P. S. Mariuszku podoba ci się Cejrowski tak jak facet facetowi ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    StefanStefański(2015-12-06)
Reklama