UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wiecie, dużo sie mowi, że ludzie sie teraz grodzą, odcinają i że to ogromna przesada. Z drugiej strony sam jestem członkiem wspolnoty, gdzie przebiega taka właśnie ścieżka, po której dziennie porusza się pewnie co najmniej kilkadziesiąt osób w jedną i drugą stronę. Jaki jest rezultat braku ogrodzenia? Śmieci, butelki, przewalanie się menelstwa i gówniarzerii, wydeptana do błota ścieżka i generalny syf. Każdy sobie idzie i robi, co chce, bo to nie on będzie miał na ten bajzel widok z okna. Nie dziwcie się więc, że czasami jest to jedyne wyjście.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    44
    13
    dafasdfasdffasdd(2021-06-14)
  • @dafasdfasdffasdd - Jaki wysoki musi być ten płot żeby butelki iu śmieci nie przerzucić?
  • @dafasdfasdffasdd - A większość komentujących zapewne nie wie, że SM może karać i kara za bałagan - właściciela terenu. Gdyby ludzie zachowywali się jak ludzie - nie jak dzicz nikt by się nie grodził.
  • @dafasdfasdffasdd - Hmmm takim myśleniem to ja mam za oknem drogę która jak przejeżdża auto to się kurzy, a jak pada nie idzie przejść - co mam rozsypać gwoździe jak nie raz i sama muszę przejechać. A z drugiej strony zabronić ludziom chodzić po chodniku pod moimi oknami. Jak ludzie chcą ciszy spokoju, porządku i wszystkiego po swojemu zawsze można kupić piękny domek za miastem z ogródkiem i nic nikomu przeszkadzać nie będzie :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Elbląg 89(2021-06-15)
Reklama