UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kolejny "genialny"pomysł architektonicznych postmodernistów. I nazwa jakże postmodernistyczna. Kiedyś dominowała szarzyzna, a teraz "zielenizna". Wciska się tę zieleń gdzie tylko się da, bez żadnego ładu i składu. Serio millenialsom i zoomersom się to podoba? Czy po prostu sobie wmówili, że to jest "na czasie"i że tak powinno być?
  • RobertKoliński Dziadersom przypominam, jak wyglądał Elbląg "za Niemca"- bo choć pewnie mentalnie wciąż oni gdzieś w tamtej epoce urzędują, to jednak ewidentnie upływ czasu zatarł u nich fakty, społeczną odpowiedzialność, rozum i godność człowieka; [zdj. dzisiejsza ulica Grunwaldzka; mam tego więcej, również z zielenią na dzisiejszej łysej i chorej na urzędniczą betonozę Starówce] Hashtagi: #historia, #edukacja, #elbing, #przyroda
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    17
    RobertKoliński(2021-02-17)
  • @RobertKoliński - Złóż CV na głównego architekta miasta tylko zaznaczam tam trzeba pracować a przede wszystkim trza mieć wiedzę
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    4
    WróglewakaRobertaK(2021-02-17)
  • @RobertKoliński - Ale to Robercie drogi jak to? Ci zli kapitaliscie XiX i XXw, teraz sa dobrzy i ich wychwalasz?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    2
    gosc.(2021-02-17)
  • RobertKoliński @gosc. - Ale gdzie ja tu niby choć słowem kapitaluchów wychwalam, tow. Logiku?; )Chwalę rozsądne podejście do zagospodarowania przestrzeni miejskiej oraz politykę przyjazną zieleni i przyrodzie w mieście, a to nie ma nic z kapitalizmem wspólnego; prędzej z estetyczną odpowiedzialnością i urzędniczą merytokracją, czego w elbląskim ratuszu od lat już nie uświadczysz:)Założę się, że gdyby ówczesny dorobkiewicz czy inny spekulant wpadł na pomysł wycinki drzew w mieście bez pozwolenia, to prędzej by mu pruskie urzędactwo łapy ucięło, niż na zniszczenie dobra wspólnego wyraziło zgodę - i tak powinno być i dziś:) Hashtagi: #historia, #edukacja, #elbing, #przyroda
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    10
    RobertKoliński(2021-02-17)
  • @RobertKoliński - Wytłumaczmy sobie jedno. Pysznisz się, jaki to z ciebie czlonek komunistycznej(tfu)partii Razem, więc czemu do tej pory nie zajęliście sie tematem Dworca Zdrój i nie zglaszacie zawiadomienia, jako "reprezentanci mas", a tylko oczekujecie aż szary Kowalski to zrobi? To wy macie większe możliwości w tej kwestii. "Pokażcie, co potraficie". Chociaż raz na coś się przydajcie tłumom.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    Do_pomorskiego(2021-02-17)
  • RobertKoliński @Do_pomorskiego - A kto powiedział, że się nie zajmujemy? Przypomnę, że to ja osobiście zająłem się interwencją w tej sprawie jeszcze przed haniebną sprzedażą tego dworca w 2019 roku i doprowadziłem do interwencji poselskiej posłanki Pauliny Matysiak (Lewica Razem), co oczywiście szkodniccy włodarze miejscy puścili wtedy mimo uszu i czynu w/w aspołecznego się mimo wszystko dopuścili. Również teraz zajmujemy się tą sprawą, ale doniesienie do prokuratury i stosownych państwowych organów kontrolnych oraz nagłośnienie całej sprawy w mediach zajmuje nieco czasu i wysiłku - pracujemy właśnie nad tym tematem i sprawa będzie miała swój dalszy ciąg. Proszę jednak dać nam kilka dni, żeby sprawę należycie i zgodnie z zasadami sztuki ogarnąć. My nie jesteśmy PO-PiSowymi krzykaczami, którzy dużo ryczą na konfach a potem i tak kapitaluchom miliony do kieszeni pompują, tylko chcemy konkretnego i skutecznego załatwienia tej sprawy oraz pociągnięcia do odpowiedzialności wszystkich winnych tego ewidentnego przekrętu na niekorzyść obywateli i miasta. Przez ponad 2 lata nikt inny się tą sprawą nie zajął, choć kasę publiczną garściami biorą, my zaś działamy bez żadnego finansowania, wyłącznie społecznym wysiłkiem naszych Towarzyszek i Towarzyszy w wolnym czasie - jeszcze chwilę cierpliwości poproszę, nic na wariata, jeśli hochsztaplerów mamy skutecznie usadzić:) Hashtagi: #samorzad, #zlodziejstwo, #KolejNadzalewowa, #EgZdroj
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    5
    RobertKoliński(2021-02-17)
  • RobertKoliński @Do_pomorskiego - Odpowiedziałem i wyjaśniłem, co w tej sprawie robimy, ale Re(d)akcja odpowiedź ocenzurowała - proszę domagać się publikacji mojego komentarza w odpowiedzi, bo ja już cierpliwość tracę do tych cenzorskich "wolnych mediów"walczących tylko o swoje dochody i nic poza tym;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    7
    RobertKoliński(2021-02-17)
  • @Do_pomorskiego - On najlepiej by chciał aby jemu to oddali za fry i jeśli on by to sprzedał z zyskiem to byłoby ok a wszelkie pretensję wtedy uznane by były za "atak brunatnych pato ludzi "on nie rozumie że każdy może kupić kto ma kasę. Gość kupił coś co od lat ulegało degradacji i niszczeniu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    WróglewakaRobertaK(2021-02-17)
  • @RobertKoliński - Nie ocenzurowała tylko niektóre odpowiedzi pojawiają się z opóźnieniem, jakby mieli popsutą bazę danych. Poza tym nie marudź o cenzurze, bo dopiero, co sam donosiłeś i krzyczałeś, żeby usunąć wpis innego człowieka. Hipokryzja level expert. A sprawę powinniście nagłaśniać w elbląskich mediach i robić o tym artykuły, żeby "ciemny Elblążanin"widział, co się dzieje. Jeśli sprawa nie będzie nagłaśniana to potem pójdzie i znów zagłosuje na tę klikę i towarzystwo wzajemnej adoracji, której jedynym celem jest odarcie Elbląga ze wszystkiego, co może zaoferować. Przypadek?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Do_pomorskiego(2021-02-17)
  • RobertKoliński @Do_pomorskiego - Już ja swoje wiem, nie pierwszy to raz i nie pierwsza interwencja "z góry"w sprawie moich, niewygodnych dla rządzących w mieście neoliberałów, komentarzy; Wpisy zaś tego "człowieka"namawiały w sposób wulgarny i łajdacki do przemocy m. in. wobec mnie oraz zawierały zbydlęcone pomówienia dotyczące m. in. moich nieżyjących rodziców więc nie jest to żadna cenzura a normalne działanie cywilizowanego człowieka, któremu chamstwo i zbydlęcenie wyrządzają realną krzywdę, obywatelu pomorski hipokryto; A nagłaśniać będziemy oczywiście że przede wszystkim w Elblągu, bo niby gdzie indziej mielibyśmy to robić - w Chrząszczyrzeżowicach powiat Łękołody?; )
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    7
    RobertKoliński(2021-02-17)
  • @RobertKoliński - Pokaż mi komentarz gdzie obraziłem twoich rodziców albo tobie prosiłem lewacki czubku
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    WróglewakaRobertaK(2021-02-17)
  • @WróglewakaRobertaK - Gdzie Tobie groziłem
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    WróglewakaRobertaK(2021-02-17)
  • @Do_pomorskiego - Wiesz jak to jest jak lewak wyzywa grozi ubliża pomiata kimś to jest wolność słowa ale jak w drugim kierunku to jesteś dla lewaka brunatnym z prawej strony
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    WróglewakaRobertaK(2021-02-17)
  • @RobertKoliński - Naucz się najpierw, co to wolność słowa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Do_pomorskiego(2021-02-17)
  • @Do_pomorskiego - Wolność słowa jest gdy on ubliża ale gdy ktoś inny to jest nienawiść
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    WróglewakaRobertaK(2021-02-17)
  • @RobertKoliński - Może zrobimy tu zaraz listę osób które obraziłaś w komentarzach naruszyłeś ich dobre imię godność honor itp ja mam komentarze zdjęcie gdzie chcesz wieszać wszystkich prawicowców
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    WróglewakaRobertaK(2021-02-17)
  • @WróglewakaRobertaK - Jak widać ci ludzie biorą jawny przykład z dzieł Marksa Engelsa oraz dokonań ikony lewicy Stalina. Pod płaszczykiem wielkiej sprawiedliwości dziejowej chcą się po prostu oddawać swojemu sadyzmowi. Jakaś wymówka musi być. Kiedyś ZSRR, a dzisiaj Rosja też miały wymówkę ws. 17.09.1939 r. :)Tacy to są właśnie ludzie. Ale niech chociaż odbębni swoje i nagłośni sprawę Dworca.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Do_pomorskiego(2021-02-17)
  • RobertKoliński @Do_pomorskiego - Czy gdybym ja ci pojechał po zmarłych rodzicach, bluzgał na nich i groził pobiciem do tego, to też byś był taki mądry i bełkotał o "wolności słowa"? Nie masz pojęcia co to jest wolność słowa, ani o tym, że wiąże się ona również z odpowiedzialnością za nie najwyraźniej. Zatem skończ i nie kompromituj się, bo żałość bierze.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    5
    RobertKoliński(2021-02-17)
  • @RobertKoliński - Powtarzam pokaż komentarz gdzie i kto obrażał twoich rodziców
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    WróglewakaRobertaK(2021-02-17)
  • @RobertKoliński - Przestań już skamleć i znowu robić z siebie ofiarę powtarzam pokaż te komentarze kłamiesz oszukujesz aby tylko ktoś uronił łze nad Tobą
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    WróglewakaRobertaK(2021-02-17)
Reklama