UWAGA!

Co sądzisz o parku Dolinka?

 Elbląg, Zdjęcie z konkursu FotoreportEl, październik 2017, autor: Dorota64
Zdjęcie z konkursu FotoreportEl, październik 2017, autor: Dorota64

Urząd Miejski w Elblągu zaprasza mieszkańców do udziału w ankiecie na temat parku Dolinka. Na podstawie ankiety zostanie sporządzona analiza, konieczna przy aplikowaniu o środki Programu Współpracy Transgranicznej Polska – Rosja 2014-2020.

Formularz ankiety dostępny jest:
       • w wersji elektronicznej na stronie Elbląg Konsultuje
       • w wersji papierowej w Punkcie Informacyjnym Urzędu Miejskiego przy ul. Łączności 1
      
       Ankiety należy wypełnić 8 czerwca wysyłając wersję elektroniczną poprzez platformę Elbląg Konsultuje, bądź zostawiając wypełnioną wersję papierową w Punkcie Informacyjnym Urzędu.
      
      
Łukasz Mierzejewski, biuro prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Nie działa captcha przy rejestracji!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  0
  krisov(2018-05-29)
 • 8 czerwca czy DO 8 czerwca? Dosyć istotna informacja.
 • pierwsze primo: nalezy jak najszybciej rozliczyc tzn wytoczyc procesy i skazac za niegospodarnosc wlodarzy miasta ktorzy swoim niechlujstwem i nierobstwem doprowadzili do ruiny amfiteatr, basen iraz zniszczyli alejki podczas prac betonowania kumieli. bez tego nie mozna isc w przyszlosc. ci ludzie chodza na wolnosci a nawet piastuja wysokie stanowiska. musimy sukinsynow wsadzic do pudla za niegospodarnosc
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13
  0
  turban(2018-05-29)
 • Towarzyszu Wróblewski !!! Musi Pan wykazać się determinacją przeciw dekonstrukcjonistami z PiS !!! Nie patrząc na wszystko i pis- pseudo Radę Miasta trzeba wykonać rzut na taśmę !!! Podpisać umowę na odkup infrastruktury Góry Chrobrego, reaktywację basenu " Adolfa i tramwaju do Bażantarni". .. i wtedy Dolinka wraz z całym tym kompleksem będzie super centrum rekreacji na skalę europejską !!! Gonić PiS jak Piłsudski bolszewików. .. szczęść Boże. Amen
 • Mój znajomy Niemiec był zauroczony tym co w Elblągu zrobiono po wojnie. .. tylko basen otwarty był nie do uzasadnienia. Masakra i nie potrafiłem tego empirycznie wytłumaczyć. ..
 • To już nie wystarczy powołanie zespołu pod przewodnictwem pana z Iławy, teraz do "suwerena" się odwołuje p. Wróblewski? Bo co, bo wybory idą. A samemu nie wie się o co kaman z Dolinką p. Wróblewski? To po co nam taki włodarz?
 • zdjęcie wodospadu już pokazuje stan chodnika na całym odcinku. Trasa rowerowa to szczyt brakoróbstwa za jej stan ktoś powinien karnie odpowiedziec. Sciana wodospadu tuż obok nadal nie działa dlaczego?????Cały odcinek rzeki nie był czyszczony od stanu wysokiej wody. NIECHLUJSTWO na każdym kroku.
 • Amfiteatr prywatny właściciel sobie go ogrodził i ma kulture dla siebie. Za ten stan czerwona kartka w wyborach. i precz.
Reklama