UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Za palenie pod szkołą nie odpowiada dyrektor więc czemu wini Pan/ Pani szkołę? On nie nauczył dzieci palić, nie kupił im fajek? Czy wychowywała Panią/Pana szkoła? Wydaje mi się że rodzice, tu jest problem, że dziś rodzice dzieciom pozwalają na wszystko, bronią wszystkiego co dziecko zrobi, a winę widzą wszedzie tylko nie u dziecka, siebie, czy w domu. Szkoła, jak szkoła, raz lepsza raz gorsza, ja nie raz dostałam linijką po łapach, w czynie społecznym kopalam szkoły ogródek i żyje. I też nauczyciele niezawsze uczyli jak powinni. I nie narzekała ani moja matka, ani ja. A dziś dziecko w autobusie ma focha, w sklepie za kasę rodziców kupi wszystko, to i w szkole przecież nie będzie się wysilać. Jedynie matka pobiegnie do szkoły. Takie czasy. Myślę, że zbyt dużo zrzucamy na innych, sami dzieci mając w nosie. I dodam, że kiedyś też ludzie pracowali, też nie mieli czasu, ale słuchali rad innych, a nie tylko krytykowali i narzekali. Dziś nawet Państwo pomoże dziećmi wychować dając pieniądze.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    29
    1
    mieszkankaaa(2019-09-18)
  • @mieszkankaaa - Skoro Pani podaje takie mądrości to może jeszcze wskaże Pani jedną. Otóż za co nauczyciel powinien dostawać wynagrodzenie? Zgodnie z Pani wykładnia za wychowanie odpowiadają rodzice, za to jak dziecko chłonie wiedzę też odpowiadają rodzice to gdzie jest odpowiedzialność dyrektora i jego nauczycieli skoro rodzice wysyłają dziecko do szkoły a ono robi co mu się podoba. To może lepiej jak wszystkie szkoły zostaną pozamykane, ile to będzie oszczędności!!!!
Reklama