UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Co zrobić z bólem kręgosłupa?

Elbląg, bóle kręgosłupa zaliczane są do chorób cywilizacyjnych
bóle kręgosłupa zaliczane są do chorób cywilizacyjnych fot.www.zjp.pl

To temat wykładu, który odbędzie się we wtorek 22 kwietnia o godz. 16.35 w sali 215 Elbląskiej Uczelni Humanistyczno - Ekonomicznej. Wstęp wolny.

Wykład jest częścią projektu „Twoje Zdrowie w Twoich rękach”, który ma na celu wzrost wiedzy w zakresie ochrony zdrowia.
     Jego realizatorzy (Elbląska Rada Konsultacyjna Osób Niepełnosprawnych i Uniwersytetem III Wieku i Osób Niepełnosprawnych w Elblągu) zachęcają również do korzystania z bezpłatnej infolinii prozdrowotnej – tel. 0 800-703-026.
     Infolinia jest czynna w poniedziałki, wtorki i środy w godz. od 12 do 18. Poradnicy udzielają porad w godz. 12 – 16, zaś edukatorzy zdrowia - w godzinach 16 - 18.
     Natomiast w siedzibie ERKON przy ul. Zw. Jaszczurczego 15 dodatkowo można skorzystać z porad specjalisty ds. sprzętu rehabilitacyjnego, który dyżuruje w czwartki od godz. 12 do 15 oraz dietetyka - we wtorki od godz. 15 do 18.
     Projekt „Twoje Zdrowie w Twoich rękach” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Środków Przejściowych 2005 „Podnoszenie świadomości społecznej i wzmocnienie rzecznictwa oraz działań monitorujących organizacji pozarządowych”.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama