UWAGA!

Teraz ja - Coś jest nie tak!

Elbląg, Coś jest nie tak!
(fot. DB)

Życie co dzień dostarcza nam emocji raz lepszych, a raz gorszych. Nie wiem, co jest nie tak, ale ostatnio same dziwne rzeczy, wręcz absurdalne, zauważam naokoło miejsca, gdzie mieszkam.

Nie tak dawno pisałem o dziurze na Starym Mieście, a dzisiaj… o dziurze na skrzyżowaniu ulic Łódzkiej i Malborskiej. Od rana przechodzi tam wiele osób, jeżdżą samochody i nikt nie reaguje. Dlaczego? Czyżby zobojętnienie obywateli oraz brak wiary w to, że czyjś pojedynczy głos może coś zmienić w naszym mieście, było regułą? Jestem pewien, że nie! Uświadamia mnie w przekonaniu chociażby inicjatywa naszej gazety internetowej.
     Trzeba reagować, gdy na ulicy przeklina młodzież, gdy pijani demoralizują społeczeństwo oraz gdy widzimy coś, co jest nienormalne! Bo przecież, gdyby ktoś w skupach złomu nie przyjmował tych metalowych produktów, to nikt by ich nie kradł.
     

 


     Ludzie, więcej rozsądku. Przez takich złodziei ktoś może stracić życie lub zdrowie. Reagujmy, bo przecież poszkodowanymi możemy być my lub nasi najbliżsi. Fotki mówią same za siebie.
     Oczywiście zadzwoniłem pod numer alarmowy 112.

Wowka Liczba publikacji: 66
W tym miesiącu: 0
Ocena Głosów Komentarzy
3.4 19 10

A moim zdaniem...
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • O godzinie 18 spacerując z psem zauważyłem na ulicy Skrzydlatej na wysokości wejścia na ogrody działkowe a w kierunku wiaduktu do nikąd olbrzymią okrągła dziurę. Jak się okazało o głębokości co najmniej metra do lustra wody. Zdumiony po raz kolejny zadzwoniłem pod 112 i tym razem reakcja wszystkich służb była prawidłowa. Po 20 minutach przyjechali panowie z” wodociągów” oznakowali miejsce. Stwierdzili przy tym, że kradzieże tych metalowych wieczek lub kratek to istna plaga. Czy ludzie przyjmujący złom nie widzą co i od kogo skupują ?
 • Gdzie zgłaszać uszkodzone stuidzienki telekomunkacji TP SA. ?
 • można pod błękitną linię, ale zato trzeba zapłacić z własnego konta ( abonamentu )
 • Dzwonić na 112 tam panowie wiedza kogo i gdzie szukać.
 • W takich sprawach dzwoni sie do Zarządu Dróg, który zajmuje sie tymi sprawami, a nie pod numer alarmowy zajmując linię. Jeżeli ktoś będzie potrzebował pomocy, Ty możesz wówczas przez np. minute blokować linię. ..
 • Proponuje aby Straż Miejska i Dzielnicowi więcej spacerowali ! Nie talony na paliwo ale na zelówki powinni dostać !
 • Pani Babojć Powinien Pan miec nowa specjalizacje. .dziennikarz chodnikowy, na jaki artykuł nie trafie to jest zdjecie chodnika. .cieszze sie ze dba Pan o nasze miasto o dziury w drogach i chodnikach, o to ze to niby harcerze dewastuja budynek na mazurskiej a tak nie jest bo raczej nie niszcza wlasnych budynkow. .i zglaszam poraz kolejny ze jest identyczny artykul Pana babojcia na e24 o tej naszej starowce co jest zakazane. ..
 • Jaśnie Szanowna i Wielce Oświecona Pani jak się jutro spotkamy to sobie wiele kwestii wyjaśnimy
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Pani Babojciowa(2008-02-12)
 • Na ul. Topolowej przy bloku nr 9 ( między 7 a 9 - trawnik) jest uszkodzona studzienka telekomunikacji.
 • kiedyś, dwa razy zgłaszałem Policji Naszej Wspaniałej, ze jakis pajac zaparkował na chodniku bezczelnie prawie wjechał pod schody pod sklep, innym razem zaś ktoś zaparkował na chodniku przy przychodni na ul Tysiąclecia(czyli dwa kroki od Głównej Komendy)tak, że nie można było w ogóle przejść chodnikiem (tak w ogóle to w tym miejscu zawsze jest tak samo, Policjo łap za bloczek i wypisuj mandaty, kasa jest tuż, tuż), w obydwu przypadkach stałem i czekałem na radiowóz ok 20 minut i nic, jeden gość odjechał po 20 minutach, a pod przychodnią sam straciłem cierpliwośc czekając na Policje. Wiec jak to jest brak checi obywateli czy olewanie Policji lub mówienie ze mamy 3 radiowozy a reszta stoi w garażu bo nie ma paliwa.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  szukajacy_sprawiedliwości(2008-02-13)
Reklama