UWAGA!

Czas na Chillout

Impreza urodzinowa Twojego dziecka, firmowa integracja, wypad na żagle z przyjaciółmi, a może zwiedzanie okolicznych pięknych miejscowości? Agencja Eventowa Chillout zorganizuje dla Ciebie wydarzenie indywidualnie dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Podaruj nam swój czas, a my zamienimy go na to, co najcenniejsze – wspomnienia!

Budzik, szybki prysznic, szybka kawa (niektórzy nawet zdążą zjeść śniadanie), biegiem do pracy, szybko do domu – wszystko szybko. Ciągle się gdzieś spieszymy, brakuje nam czasu, chcielibyśmy mieć więcej i lepiej. Czas to pieniądz, więc jest cenny. Paradoksalnie, wartość czasu najpełniej odczuwamy w momentach, kiedy mamy wrażenie, że on na chwilę się zatrzymuje – wtedy, gdy robimy to, co naprawdę sprawia nam przyjemność. Agencja Eventowa Chillout powstała, by dostarczać Państwu takich właśnie

 

niezapomnianych wrażeń. Zajmujemy się kompleksową organizacją różnego rodzaju wydarzeń, takich jak np. imprezy dla najmłodszych, pikniki, wycieczki krajoznawcze, bankiety, konferencje, a także oryginalne zaręczyny. Współpracujemy z lokalnymi animatorami czasu wolnego, w razie potrzeby zapewniamy transport, opiekę przewodnika oraz usługi cateringowe. W swojej ofercie posiadamy również wynajem sprzętu nagłaśniającego, dmuchane zamki, maszynę do waty cukrowej oraz popcornu. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego realizowanego zlecenia. Dla Nas nie ma rzeczy niemożliwych! Jesteśmy otwarci, mamy głowy pełne pomysłów i z wielką przyjemnością zorganizujemy dla Ciebie to, czego oczekujesz.
       Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej, jesteśmy dostępni również na Facebooku oraz pod numerem telefonu: 510 196 455.
      


       ---- artykuł sponsorowany -----

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie