UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Czy feromony pomagają wywierać wpływ i regulują nasze emocje?

2019-07-10
14:01
 
Czy feromony pomagają wywierać wpływ i regulują nasze emocje?

Feromony są to wybrane na drodze ewolucji związki chemiczne, za pomocą których nieświadomie komunikujemy się z innym. Rzadko zdarza się, żeby feromony stanowiły jedną substancję chemiczną. Najczęściej jest to mieszanka kilku substancji, z czego jeden składnik wyraźnie dominuje nad resztą, dlatego jego funkcja jest szczególnie uwidoczniona. Feromony produkowane są przez ludzi, zwierzęta i rośliny. Mogą być one nośnikiem informacji o dominacji, partnerstwie, poziomie dojrzałości oraz gotowości do reprodukcji. Warto wiedzieć, że feromony mają bardzo delikatny zapach lub nie posiadają go wcale.

Wpływ feromonów na emocje i ciało
       Feromony nie są świadomie postrzegane jako substancje zapachowe lub perfumy, lecz po ich aplikacji na skórę mogą okazać się bardzo skuteczne. Informacje na temat ich działania oraz używania dają bardzo duże możliwości w codziennym życiu, w nawiązywaniu nowych znajomości, w kontaktach z drugą osobą czy nawet podczas zdawania egzaminów.
       Feromony kojarzone są z atrybutem atrakcyjności. Wpływ feromonów jaki wywierają na nasze emocje związany jest z ich podświadomym działaniem. Gdy mężczyzna lub kobieta wyczuwają feromony, których użyjemy, zaczynają je w swojej podświadomości kojarzyć z nami. Dodatkowo jest to wzmożone, kiedy stosujemy własne perfumy. Osoby z naszego otoczenia postrzegają nas jako osobę atrakcyjną i bardzo interesującą. Feromony dają sygnał o gotowości seksualnej, dzięki czemu przyciągają osobę płci przeciwnej. Efekt jest widoczny od razu zarówno wśród  znajomych jak i osób, które spotykamy po raz pierwszy. 
       Feromony wykorzystywane są zazwyczaj podczas wyjścia do klubu bądź na dyskotekę przez osoby, które chcą wzbudzić zainteresowanie innych osób. Pomagają zwiększyć nasz potencjał oraz atrakcyjność. Niektóre osoby używają feromonów również w pracy. Zwiększają one pewność siebie oraz wpływają na otwartość podczas kontaktu z innymi, dzięki czemu współpraca np. z klientem staje się łatwiejsza. Można śmiało stwierdzić, że feromony to idealne narzędzie dla osób, dla których ważna jest dobra komunikacja.
      
       Jakie feromony wybrać?

       Podczas wyboru odpowiednich feromonów warto zwrócić uwagę przede wszystkim na ich pochodzenie, skład, kompozycję i skuteczność. Ważne jest, aby wybierać produkty pochodzące od europejskich producentów, ponieważ mamy pewność ze spełniają one normy i standardy produkcji oraz wyróżniają się wysoką jakością.
       Jedną z najlepszych marek feromonów jest marka Pheroamore. Wyróżnia się ona luksusową kolekcją damskich i męskich feromonów. 
       Feromony damskie i męskie marki Pheroamore pomogą wzmocnić pewność siebie każdej kobiety i mężczyzny. Stanowią one idealną broń, która pomoże roztoczyć wokół każdego namiętność i pożądanie. Pobudzają zmysły, ułatwiają zdobyć zainteresowanie i przychylność płci przeciwnej. Zaprojektowane zostały na podstawie powiązania składników z wpływem na dobre samopoczucie oraz pożądaniem. Feromony Pheroamore wzmacniają również działanie naturalnych feromonów, dzięki czemu dodają pewności siebie.
Więcej: http://swiadomyklient.pl/kategoria-produktu/feromony/
      
      
----------Art. promocyjny----------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej