UWAGA!

Czyj teren najładniejszy?

Administratorzy, zarządcy budynków, jak również szkoły, przedszkola i uczelnie wyższe mogą wziąć udział w konkursie ogłoszonym przez prezydenta Elbląga na najładniej zagospodarowany teren. Zgłoszenia będą przyjmowane do 11 lipca.

Konkurs przeprowadzony zostanie w dwóch kategoriach: najładniej zagospodarowany zielenią teren wokół budynków mieszkalnych wielorodzinnych oraz najładniej zagospodarowany zielenią teren wokół szkoły, przedszkola, uczelni wyższej. Głównym kryterium oceny będzie ogólna estetyka terenu, w tym stan zieleni, kompozycje roślinne, pomysłowość, oryginalność.
     Zgłoszenia można składać pisemnie na adres: Urząd Miejski w Elblągu, Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska ul. Łączności 1, 82-300 Elbląg lub osobiście w sekretariacie Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska - pok. 203 w godz. od 7.30 do 15.30. Termin mija 11 lipca. Ogłoszenie wyników oraz uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom nastąpi w październiku.
     Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Elblągu www.umelblag.pl.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Czy Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej z ul. Wyspiańskiego ma zamiar wystawić do konkursu WM Giermków-Plac Wolnosci-mamy super śmietnik-kontenery niedługo bęą stały na ulicy Giermków, bo w tym pseudo śmietniku, który jest to się nie mieszczą, drogę mamy świetną, asfaltową, a wyglada jak po starciu się warstw tektonicznych, a w piwnicach litry śmierdzącej wody. Proszę zgłoście się do konkursu albo kooorwa weźcie się za robotę.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Meksyk(2008-05-27)
 • Łokietka 49!!! Polecam. Koleś kupił dom w stanie surowym, zniszczył go, rozebrał dach, zalewa sąsiadów. .. I co?? Nic mu nie można zrobić :) Ale posesja naprawdę najpiękniejsza na osiedlu. Polecam wycieczkom, można śmiało nagrodzić :D
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Ciećzosiedla(2008-05-27)
 • napiszcie proszę jak usunąć przypadkowo wpisany tekst w tym miejscu? bardzo proszę
 • Prokurator się tym zajmie
 • a po co usuwać niech każdy zobaczy
 • Dla mnie to jest wszystko dziwne. .. zabieraja dzieciom miejsca na place zabaw po to, zeby mieli ladne kwiatki. .bzdura. .. .. Przy ulicy Moniuszki dzieciaki nie maja jush nic, bo ostatnio wykopali im nawet drabinki, a teraz pelno tam samochodow. .. .. LUDZIE tu mieszka na MONIUSZKI duzo dzieci zrobcie im chociaz jakas piaskownice, albo taki maly plac zabaw jak na ulicy Uroczej.
 • sielankowskie ha ha ha
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Bartuś(2008-05-28)
Reklama