UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Jeżeli chodzi o manifest niepodległości współczesnego pokolenia roku 2020: "(. .. )Matkę z dzieckiem na ulicę wyrzucili z kamienicy, Panią Brzeską podpalili nikt już tego nie wyliczy. Kiedy pieniądz rządzi wszystkim, człowiek człowiekowi wilkiem, chciwość zastępuje miłość, a ty jesteś marnym pyłkiem. Patriotycznymi hasłami próbujecie nas zastraszyć, ale Baczyński tak jak ja wiedział czym się kończy faszyzm. A Kościuszko którym mordę sobie często wycieracie, sam by szablą was pogonił, i obsr*libyście gacie. Ale Polska to nie tylko wasze mordy, brudny sztandar, to nie tylko krzyż i krew, i wszechpolaków dzika banda. To nie tylko konserwatyzm, prawicowa propaganda, ani liberalne kłamstwa, korporacje i pogarda. Moja Polska jest dziewczyną, która śmieje się wam w twarz, tą która rzuca kamieniem, która z oczu zmywa gaz. Ty mówisz o niej „ku*ewka, wróć do domu, gary myj” wstydziłbyś się stary capie, przed jej gniewem lepiej drżyj. Moja Polska swoją siostrę mocno do piersi przytuli, czy z Iraku jest, czy z Kenii, czy Kurdyjką, czy z Czeczenii, A ty stary, wredny knurze, chowasz się na Żoliborzu, nie zrozumiesz nigdy Polski, obyś długo już nie pożył. (. .. )"- polecam całość, jest przepiękna:)"Moja Polska"by Księżycowy Terrorysta. ⚡️ Hashtagi: #patoprawica, #WyrokNaKobiety, #kler, #styropiany
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    30
    RobertKoliński(2020-11-11)
  • @RobertKoliński - Karolina fajna, Koła nie zamula znowu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    11
    Gorczyca(2020-11-11)
  • @RobertKoliński - Ty towarzyszu jesteś wzorem. Pozdrowienia z dzielni. Idź się leczyć.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    6
    Cykloped(2020-11-11)
  • @RobertKoliński - Ach ten Kolinski, zawsze cos nam z internetu przytaszcze, juz myslałem, ze to jego ta "Moja Polska", - trochę wulgarne, ale czasy mamy teraz trudne no i mlodosc, zawsze miaĺa swoje prawa. Ja choc nie na zmywaku, ale daleko od kraju tez mam podobne przemyslenia. .. .. Moja Polska na zmywaku W Kopenchadze czu Canberze Taka sama jest rodaku Bo w nią ciągle zawsze wierze. Choc Kolinski puszcza ciągle Juz ograne gdzieś kawałki Na zmywaku mam juz bąble Nie od grania, lecz od walki O co walczę, powiem szczerze O moj znak jak orzeł biały Bo choc jestem Polak mały To w ojczyznę zawsze wierzę
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    4
    Polak mały(2020-11-11)
  • @Polak mały - Ten kraj nie dba o mnie a ja odwdzięczam się podobna troska. Palcem nie kiwne. neweeere
Reklama