UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja kocham swój kraj i od zawsze tak było, choć to burzliwy związek, w którym obie strony bywają na siebie mocno obrażone. Miałam okazję nie raz wyjechać za granicę, gdyż spotkało mnie to szczęście, że mam ku temu bardzo dobre warunki. Jednak zawsze zatrzymuje mnie to przywiązanie do ojczyzny. Myślę, że nie powinniśmy patrzeć na Polskę jedynie przez pryzmat partii rządzących, gdyż w politykach trudno doszukiwać się zasad moralnych i wzorów do naśladowania. Bądźmy dla siebie nawzajem dobrzy i wyrozumiali każdego dnia, pomagajmy sobie nie tylko w czasie pandemii. To my jako społeczeństwo jesteśmy Polską. Buźka!; -)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    I love Poland(2020-11-11)
  • @I love Poland - A ja nie cierpię tego syfu co się tu w tym kraju wyczynia. rozdawnictwo i ignorancja. ludzi przedsiębiorczych nikt nie szanuje.
  • Masz rację, przyznaję Ci. Pracuję w publicznej instytucji i wyobraź sobie, ile ja się tego naoglądam. .. Układy, brak zasad moralnych, pieniądze publiczne czyli "moje". .. Ciężko jest czasami. Staram się jednak uczciwie pracować i każdego, kto do mnie przychodzi potraktować tak, jak sama chciałabym być potraktowana, bo obraz naszego miasta i państwa tworzą także szeregowi pracownicy instytucji publicznych. Jest więcej takich pracowników, tyle że raczej nie zrobią oni kariery w tych instytucjach, bo są. .. hm. .. zbyt porządni; )
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    I love Poland(2020-11-11)
Reklama