UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Twoje dziecko ma się uczyć dla siebie, a nie po to, żeby dostawać jakieś marne grosze za naukę. Jeśli jest ambitne i mądre to w przyszłości to zaprocentuje w dobrze płatną pracę. Trzeba samemu docenić swoje dziecko, a nie wykłócać się o jakieś marne grosze.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  2
  DoAmbitnejMatkiArtykulu(2021-11-25)
 • @DoAmbitnejMatkiArtykulu - Wyprzedziłeś moją myśl. Pretensjonalne zachowanie madki jak podręczniki są darmowe, edukacja też powszechna i publiczna.
 • Ja dodam jeszcze, że dzieci w wielu szkołach mają darmowe dodatkowe zajęcia typu basen, łyżwy, szachy, tenis, angielski itd do tego dodatki od państwa typu 500+, 300+ wyprawki szkolnej i bon turystyczny na dziecko. Widać, że dla niektórych to jeszcze za mało, że trzeba było sprawę nagłośnić, bo dziecko dostało mniejszą kwotę za naukę. Normalnie szok.
 • Z ciekawości w której szkole są te darmowe zajęcia typu łyżwy, tenis i angielski??? Wręcz za sprawdziany/karty pracy dla dzieci szkoła każe płacić za ksero 1,5zł miesięcznie od każdego ucznia.
 • @? - SP1,SP12,SP19 - mają zajęcia dodatkowe, które ktoś wyżej wymienił. Dodatkowo organizowane są zajęcia z informatyki i robotyki. Basen i lodowisko wchodzą nawet w ramach wf-u. Nie wiem tylko, czy szkoły (te z balonem)dalej organizują zajęcia z tenisa, bo takie zajęcia były. Jednak jeśli nie ma odpowiedniej liczby chętnych dzieci, to zajęcia się nie odbywają.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  Kassia(2021-11-25)
 • @? - Po za tym co do "szkoła każe płacić"to szkoła nic każe i nie jest obowiązkiem szkoły kserować sprawdziany, karty pracy itd. To jest wyłącznie ich dobra wola i ułatwienie naszym dzieciom aby przez pół lekcji nie musiały przepisywać poleceń itd. Chyba 1.5zl to nie jest tak dużo.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  2
  Kassia(2021-11-25)
Reklama