UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Sami sobie spójrzcie w oczy! To wy ich wybraliście, a jak jest głosowanie budżetu obywatelskiego to parkingi sobie budujecie! 265 tys na Sienkiewicza, 100 tys na Brzeskiej! A żeby na terenie wspólnoty parking zbudować z własnego budżetu? Czynsz remontowy podnieść? Paaani! Nigdy w życiu! A teraz co? Do radnych pretensje? Oni mają z własnej kieszeni to sfinansować? Puknijcie się w głowę w tym Elblagu. Artykuł obnaża bezmyślność mieszkańców/wyborców.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    34
    20
    Jjrr(2021-04-22)
  • @Jjrr - @Jjrr 100% w sedno! Płakali, że ścieżek rowerowych nie ma, a wystarczy popatrzeć jak wyglądają ulice Elbląga - poparkowane ze się przejść nie da, a jak wyglądają tereny wspólnot mieszkaniowych? - ogrodeczki, krzaczki, altanki. Elblążanie są zepsuci, ciagle doprowadzają do sytuacji taka jak ta. .. mogli wybudować boisko np zamiast budowy parkingu jak Pan wspomniał na ulicy Sienkiewicza za bagatela 265 tysięcy złotych. Brak słów!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    9
    Żaneta w.(2021-04-22)
  • @Żaneta w. - Pani Żaneta trzeba jeszcze dodać ze parking za 265 tysięcy powstał na terenie miasta. Zamiast działek sprzedać pod budowę np bloku, to robi za darmowe miejsce parkingowe dla szlachty z Kościuszki.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    6
    Eldorado(2021-04-22)
  • @Żaneta w. - Ja zamiast lamentować kupiłem skuter. Śmigam do pracy, aż miło. Parkuję wszędzie bo można. Mam wszystkie parkingi bezpłatne, nawet te w płatnych strefach parkowania dla aut. Nie tłoczę się w beznadziejnych i drogich autobusach, nie stoję w korkach bo zgodnie z prawem jadę między autami *(jak te stoją w korku), No i koszty przemieszczania się śmieszne, sto kilometrów za mniej niż 15 zł; ) Reasumując, szybko tanio i ekologicznie a przyjemność z jazdy na moto bezcenna. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    5
    skuterowiec(2021-04-22)
  • @Żaneta w. - święte słowa!!!!
  • @Żaneta w. - ty się lecz kobieto to auta mają zaparkować w twoim pokoju? nie masz auta to nie dyskutuj jak cię stac tylko na rower
  • @Jjrr - Co się ciskasz samochód tam parkujesz że ci żal d. .e ściska że ktoś coś z tym robi? Że nie będzie gdzie swego auta zaparkować to od razu hejt leci, czy też wróbel kolegą twoim jest? Liczysz że ratusz spojrzy na ciebie przychylnym okiem? Żebyś się nie zdziwił
  • @Eldorado - A gdzie na Kościuszki robią parking dla szlachty?! Chyba ścieżki rowerowe dla mieszkańców. .. No chyba, ze ja czegoś nie zauważyłam :)
  • @Jjrr - Parkingi nie są budowane dla wspólnot a dla wszystkich mieszkańców, i takie darmowe parkingi w mieście są potrzebne. Tobie chyba ból pupę ściska z tymi wspólnotami, tylko o co?? Że kogoś stać, a Ty się męczysz w zapyziałym ZBK. W tym mieście potrzeba dużo ważnych i strategicznych inwestycji (decyzji), na które rzekomo nie ma kasy, ale na pomnik 160 000 pln - jest, 10 000 pln na konkurs budowniczy roku - było, (nie planowane)100 000 pln by DOŁOŻYĆ do remontu Grochowskiej jest i wiele innych "dziwnych"pieniędzy jest. Nie liczą wypłat vice, vice, vice, vice, vice prezydentów i jak, że ważnej inwestycji w nowy samochód dla prezydenta, a np. straż pożarna dostaje stare wysłużone paliwożerne bmw z UOP, te miasto ulega degradacji od kilku lat, to nie jest z dnia na dzień.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    1
    Tomasz85(2021-04-22)
Reklama