UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja jako biegacz "kocham"te pieski. Im mniejszy tym bardziej jazgoczący. Ludzie zrozumcie, że nie życzę sobie żeby jakiś obszczymur na mnie szczekał i leciał za mną. w Elblągu jest to problem i to duży, a właściciele olewają sprawę i pukają się w głowę o co mi chodzi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    196
    25
    zett11(2021-12-14)
  • @zett11 - Skaczące koło kostek kundle należy odkopnąć w stronę właściciela. Skuteczny zwłaszcza wobec małych jak kaczor
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    39
    36
    System(2021-12-14)
  • @System - A co to za kaczor?Kaczki są przeważnie małe.
  • @zett11 - To samo, jak się jedzenie rowerem. Próbują użreć w nogę. Właściciele udają, że nic nie widzą, albo że mały piesek, to przecież nic nie zrobi. Największy problem z właścicielami małych jazgoczących szczurów jest taki, że nawet nie próbują tych psów tresować, wychodząc z założenia, że to urocze, jak się taka "urocza pchełka"na kogoś ze szpilkowatymi zębusiami ciska.
  • @System - po co wplątujesz politykę
  • @zett11 - Jako biegacz? 🤣🤣🤣🤣🤣 pseudo chyba. Żeby te psy odgryzły ten twój jazgoczący jezor Hashtagi: #Olimpus
  • @zett11 - To sobie bieżnie kup .
  • Rowerem nie jeździ sie po chodniku, od tego są ścieżki i uluce.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Arek...(2021-12-15)
  • @zett11 - A co bys chciał, zeby pies miauczal? Jak biegniesz, tez moze straszysz takiego psa albo dziecko Hashtagi: #Sapek
  • @System - Sam chyba masz małego zakompleksiony @zett11
Reklama