UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pan który natknął portel do napisania tego artykółu mówi że od niedawna mieszka w Elbkągu. Ja mieszkam w Elblągu od urodzenia czyli 50 lat i jakoś mam inne odczucia. Jeżdżę na rowerze, bardzo dużo spaceruję po mieście i ogólnie jestem aktywny. Jakoś nie zdażyło mi się wdepnąć w psią "kupę"ani żaden pies mnie nie gonił, myślę więc że albo ten artykół został napisany dla napisania albo żyjemy w dwóch różnych Elblągach.
  • A mnie nikt nigdy nie okradł. Czy to znaczy, że problem kradzieży nie istnieje?
  • Tak ty żyjesz w Elblongu! Mina na minie w każdym parku i skwerku !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    6
    Totylkoja(2021-12-14)
  • A miales, masz dzieci? Może masz wnuki? To idź z nimi pograj w piłkę na obojętnie, którą część trawy zobaczymy czy nie wejdziesz w ku. .. .pe
  • Najprawdopodobniej widać, że ten 50 letni mieszkaniec Elbląga nie ma dzieci. To jakiś stary kawaler, którego życie kręci się wokół własnego tyłka. Wyobraź sobie, że ja codziennie wychodzę z wnukiem na spacer i nie jesteśmy w stanie pochodzić normalnie po trawie żeby pozbierać liście, czy kasztany, nie wspomnę, że jak spadanie śnieg nie ma nawet gdzie bałwana ulepić, pójść na sanki, bo niestety, ale nie każdy sprząta po swoim psie i nie każdy trzyma psa na smyczy. Nie jestem w stanie zrozumieć też zapewnień, że ten wielki pies, który właśnie biegnie w stronę mojego wnuka, nie chce go ugryźć. Dla mnie to jest niepojęte, bo dziecko nagle ucieka, boi się i nie wiem jak na to zareaguje pies. Chce w końcu bezpiecznie wyjść na spacer i w czyste miejsce, chyba nam się to należy zwłaszcza, że parki służą rodzinom z dziećmi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    35
    2
    Helena z Elbląga(2021-12-14)
  • A może dlatego że tyle już tu mieszkasz i przywykłeś do problemu, albo zwyczajnie go ignorujesz?, Pan ma świeże spojrzenie na miasto i widzi że psy wszędzie srają, a ich właściciele wszystko w d. mają. Może by tak Straż Miejska tyłki ruszyła a nie siedzi na stołkach
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Mietek1(2021-12-14)
  • Zapraszam do SM Nad Jarem, na chodniki i do największej sralni psów w Europie na placu z ogórkiem dla dzieci k. siłowni. G na g tylko mewy i wrony wydłubują resztki karmy psiej z psich g. Ot polska cywilizacja. Europejczycy z Kresów Wschodnich i Białorusi. .. Policja, policja i mandaty !!!!! @Pies na baby.
  • Na trawniku bedziesz grał i niszczył zieleń? Jak samochod wjedzie na trawnik to łolaboga ale jak kaszojad gra w piłke to jest ok?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    10
    Tralala(2021-12-14)
  • @Tralala - Ciekawe kaszojadzie gdzie grałeś w piłkę jak byłeś dzieciakiem. .. Zapomniał wół jak cielęciem był.
  • Po co kłamiesz? Płacą za to też?
  • Tak za moich czasów to psów nie było? No raczej biegało tego od groma. Jak się grało to miało się świadomość, że nalezy przegląd zrobić trawnika z min. Jak ktoś wdepnął to się śmialiśmy że ma szczęście. Tako o to różnica. Nikt dramatów nie robił o g..psa. Teraz to społeczeństwo roszczeniowe.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    6
    Tralala(2021-12-14)
  • @Tralala - "Ło panie, a kiedyś to było!"
  • Na trwanikach się w piłkę nie gra, są boiska, uczyć dzieci szanować zieleń.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    Zawada 123(2021-12-15)
  • Żyjesz w Matrixsie!!!!
Reklama