UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dzień dobry taka dodatkowa uwaga. W innym kraju na skrzyżowaniach bardzo częstą stoją słupki, postawione przez miasto, gdzie pobiera się czarne woreczki na odchody. Tuż pod nimi znajdują się śmietniki. Jestem właścicielem psa również zdarza mi się zapomnieć woreczka. Ktoś mi w razie czego pożyczy. Nie wolno problemu demonizować. Chodzę z psem do lasu często uderzają mnie w plecy lub psa rowerzyści. Jeżdżą na rowerach motorowerach i quadach w lesie. Straż miejska zapewne nie może ich dogonić szybciej dogoni właścicieli czworonogów. Oraz babcię na straganach które sprzedają konwalie. Problem jest dwustronny. Uważam że trzeba szanować innych ludzi oraz biegaczy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Artur N(2021-12-14)
  • @Artur N - W Polsce obowiazuje bezwzgledny zakaz wprowadzania psów do lasów. To samo dotyczy motocykli, kladów. Mozna jeździć na rowerze i spacerować zachowując ciszę. Jak nie stać na dom i podwórko, to nie męczyć zwierząt i innych.
  • Bezwzględny zakaz wprowadzania psów obowiązuje jedynie w rezerwatach przyrody, a nie we wszystkich lasach w Polsce.
  • @Artur N - Wchodzisz z psem i zapominasz o workach?! Zapomnij psa, weź worki i pozbieraj psie kupy!
  • @asio - Napisana cała prawda. Tu nie ma mowy o nienawiści do psów, tylko o niewychowanych właścicielach. Wielu jest normalnych- szanujących innych i przede wszystkim myślących- mają świadomość że miły i spokojny pies może być np. sprowokowany hałasem czy zapachem i może różnie zareagować, dlatego myślący i odpowiedzialny właściciel prowadzi psa na smyczy. Szanuje innych, ale i samego siebie więc sprząta po swoim pupilu. Przecież kiedyś sam np. po ciemku może wdepnąć w tą kupę. A straż czy policja faktycznie powinna zacząć egzekwować przepisy które są i obowiązują. Jakby nie było mandaty też idą do kasy miasta. Może warto ją zasilić i zrobić porządek.
Reklama