UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Do ksiezy!! Uwazam ze w obecnej sytuacji kiedy pogrzebow jest bardzo duzo, 2 razy wiecej niz ubieglym roku, ksieza powinni obnizyc koszty pogrzebow. Bo 600,700 zl to jest skandal. !! Kiedy ludzie traca prace, maja na utrzymaniu dzieci, kredyty i przyjdzie komus chowac rodzica, to ksiadz jako pierwszy powinien zrozumiec ta sytuacje i za pogrzeb wziac mniej o polowe. Bo o polowe zwiekszyla sie ilosc pogrzebow. Wiec suma sumarow wyjda na to samo. Prosze to przemyslec bo my spoleczenstwo wymagamy szczegolnej empatii szczegolnie od osob duchownych. Wierze w Boga, do kosciola chodze co tydzien ale nie wszystko mi sie podoba i o tym pisze.
  • Z kad takie informacje, proszę najpierw zweryfikować dane a potem się wypowiadać, ludzi umiera dwa razy więcej hehehe większej bzdury dawno nie słyszałem. A jak się komuś nie podoba to nie się chowa w ogródku pod płotem, tam nie trzdba będzie płacić za nic, no może na podpałkę do ogniska is słoik.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    49
    Pisowiec(2020-12-19)
  • To jest skandal? Zobacz na ceny nieruchomości w Elblągu, dawno już wyprzedziliśmy Olsztyn w tym zakresie. Ludzie tracą pracę, gospodarka pada na łeb, a za rudery z wielkiej płyty wołają 6-8tys za metr. A najlepsze jest to, ze ludzie to kupują, oczywiście w kredycie. Za max 5 lat komornicy będą mieli tutaj prawdziwe żniwa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    11
    Stivi W.(2020-12-19)
  • Tragedia tak PiS zdołował kościół
  • @Stivi W. - Ludzie biorą kredyty bo nikt nie wie jakie kryteria banki zmienią po covid, a ceny nieruchomości niestety nie spadną i będzie jeszcze drozej. Olsztyn porażka, więc ceny mieszkań są adekwatne do miasta. Spójrz na trójmiasto, Gdańsk 3 pokoje to już koszt mieszkania za pół miliona.
  • Wystarczy wprowadzić podatek od "wierzących"na rzecz kościoła tak jak w innych krajach i zobaczymy ilu mamy tych katolików. Kto kogo zmusza do chodzenia do kościoła i płacenia księżom za usługi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Ewa.O.(2020-12-21)
  • @Ewa.O. - Zmusza tradycja poniżania nie chodzących, bardzo często to co ludzie powiedzą jest najważniejsze. "A ja pana w kościele nie widziałam, dlaczego?"Brak tolerancji (szczególnie na wsiach)- to zmusza.
Reklama