UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Te statystyki tylko świadczą o naszym katolickim wychowaniu dzieci. .. Przykład dają rodzice - lepiej poleżeć w niedzielę do południa i odespać tydzień, a mieszkać najlepiej na kocią łapę bez zobowiązań. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    27
    61
    hipokryzja dorosłych(2020-12-19)
  • @hipokryzja dorosłych - Jakbyś pracował za minimalną krajową też z wyra byś nie wychodził
  • @hipokryzja dorosłych - I dobrze, dziecko dorośnie i samo zdecyduje w co chce wierzyć. Ja dziecku pokazałem, co to kościół, co to roraraty. Do kościoła nie chodzę z wielu powodów, ale między innymi jednym z powodów jest sam kościół. A w nd. nie odsypiam mam ciekawsze rzeczy do robienia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    27
    6
    Obłuda kościelna(2020-12-19)
  • @hipokryzja dorosłych - Żyjemy na kocia łapę i jestesmy mega szczęśliwi. Nasze dzieci też. A hipokryci zdradzają się i napi. .. .ja. i kto tu grzeszy. dziewucha hajta się z bogatszym a biedaka puszcza w kanał. Cnotliwa Zuzanna pod pachami.
  • @hipokryzja dorosłych - Klechy do roboty ludzie mądrzeją
  • @hipokryzja dorosłych - Lubię poleżeć w niedzielę bo 5 dni w tyg. wstaję wczesnie rano. Nie ingeruj w cudze życie, zajmij sie swoim.
  • @hipokryzja dorosłych - A co cię to obchodzi co kto robi w wolnym czasie i z kim mieszka? Zajmij się swoim katolickim wychowaniem dzieci, a od innych się odwal. Typowe dla katolików - zaglądać ludziom do portfela, mieszkania i łóżka, oczywiście z komentarzem i oceną. Dlatego coraz mniej ludzi w kościołach - mamy XXI wiek, a tam dalej ciemnogród.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    ssssssssssssss(2020-12-20)
Reklama