UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dla pracujących z niepełnosprawnymi

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, Oddział Okręgowy w Elblągu otrzymało grant na realizację projektu „Od aktywności do kreatywności”, współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem projektu jest przeszkolenie osób współpracujących zawodowo z osobami niepełnosprawnymi.

Oferta nieodpłatnych szkoleń skierowana jest do pracowników zakładów aktywności zawodowej, warsztatów terapii zajęciowej, środowiskowych domów pomocy społecznej, pracowników jednostek samorządu terytorialnego, publicznych służb zatrudnienia i organizacji pozarządowych z powiatu elbląskiego.
     - Szkolenia mają podnieść kwalifikacje, umiejętności i profesjonalizm pracowników w ich pracy zawodowej z osobami niepełnosprawnymi, wzbogacić ich o nowe narzędzia pracy z zakresu psychologii, pedagogiki, metodyki pracy, aktywizacji zawodowej, symptomatologii chorób psychicznych, wypalenia zawodowego oraz wskazać inne rozwiązania warsztatowe w pracy z osobami niepełnosprawnymi - informują organizatorzy. - Dostarczą uczestnikom wiedzy teoretycznej i praktycznej, a prowadzić je będą wykwalifikowani edukatorzy.
     Cykl szkoleń obejmie 311 godzin zajęć, w tym 97 godzin teoretycznych i 214 warsztatowych. Realizacja projektu rozpocznie się 19 maja i trwać będzie do 10 lutego 2007 r., składać się będzie z 17 zjazdów szkoleniowych w cyklu piątkowo-sobotnim. W piątek planowane są cztery godziny zajęć (od 14 do 18), natomiast sobotnie zajęcia będą trwały około 12 godzin. Zajęcia będą się odbywać w pomieszczeniach hotelu „Gromada” (dawny „Elzam”). Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia wydany w języku polskim i angielskim.
     Szczegółowych informacji udziela Iwona Grajkowska - tel./fax. 055 235 18 18, 055 233 82 10. Deklaracje uczestnictwa w szkoleniach dostępne są w siedzibie Zarządu Oddziału Okręgowego TPD w Elblągu przy ul. 1 Maja 37 (wejście od podwórza).
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama