UWAGA!

Dni otwarte w Stajni Nowakowo

 

W sobotę 8 lutego w godz. 11-13 organizujemy po raz pierwszy drzwi otwarte dla elblążan w siedzibie Patrolu Interwencyjnego ds. Zwierząt Gospodarskich w Nowakowie. Wszystkim zainteresowanym losem naszych koni ludziom chcemy dać możliwość bezpośredniego kontaktu z tymi zwierzętami.

Dni otwarte dla elblążan! Patrol Interwencyjny zaprasza do swojej siedziby! Podziel się walentynkowym sercem z podopiecznymi koniami!
       – Nie chcemy, by tylko o nas słyszano, nie chcemy, by oglądano nas z daleka. Chcemy, by wreszcie elblążanie mogli poznać się bliżej z naszymi podopiecznymi konikami – mówi prezes „Stowarzyszenia Patrol Interwencyjny Ds. Zwierząt Gospodarskich” Karolina Zagrodzka.
       – Niech ludzie poznają zwierzęta, które każdego dnia otaczamy opieką, które leczymy i które kochamy. Często organizujemy akcje, zbiórki i inne imprezy, by móc dalej nieść im pomoc. Dla wielu ludzi są to jednak suche informacje. Nie możemy przecież przyjechać z końmi do miasta. Większość z nich nie jest nawet na tyle sprawna. Jest na szczęście inne wyjście – elblążanie mogą przyjechać do nas! Każdy koń ma swoją historię, o której opowiemy. Dzieci będą mogły je przytulić i wyszczotkować. Będzie także okazja do przejażdżki na grzbiecie jedynego zdrowego w naszej stajni konika. Ciepła doda ognisko, przy którym będzie można się rozgrzać. Jeśli ktoś ma ochotę, może zabrać prowiant, który opiecze żar ogniska. Dla końskich łakomczuchów można natomiast przywieść smakołyki, takie, jak marchewka czy jabłko. Karmienie sprawi z pewnością radość obu stronom. Może któryś koń skradnie Wasze serce i będziecie częstszymi gośćmi, stając się rodziną adopcyjną – dodaje wiceprezes Aneta Kowalewska. - Dwa konie znalazły już swoją drugą połowę. Ktoś je pokochał mimo, iż nie miał okazji do osobistego spotkania. Z sercami na dłoni czekamy na Wasze odwiedziny, uśmiechy dzieci i miło spędzony czas…
      

 

Dojazd do Nowakowa możliwy jest także linią autobusową nr 11 N.
       Informacje o nas można znaleźć na Facebooku.
      
      

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama