UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Pieniądze wyrzucone w błoto. Prezydent zapłacił szemranej organizacji za zakup samochodu i nawet nie będzie miał jak zweryfikować, czy jakikolwiek senior skorzystał z transportu. Można było ten grant przyznać prawdziwemu stowarzyszeniu taxi i środki rozliczyć na podstawie ilości wykonanych kursów, a nie faktury od mechanika.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14
  6
  Truso(2021-05-18)
 • @Truso - nie przesadzaj zazdrośniku, chyba też mogą prowadzić rejestr kursów itp
 • "Nie zbieramy danych osobowych mieszkańców, których podwozimy. Zapisujemy w karcie kursu jedynie, kiedy, skąd i gdzie jedziemy, wiek danej osoby. "- czyli mogę sobie zrobić listę wieczorem, że pierwszego dnia w godzinach 08:00-12:00 przewiozłem 61 osób, a Wy musicie w to uwierzyć.
 • @Truso - Szczekać jadaczką pod pseudonimem każdy potrafi, a działać realnie to już tak jakoś niekoniecznie. Do nas ludzie dzwonią przedstawiając się z imienia i nazwiska, bo starsi takiej kultury są nauczeni- sama przyjemność obcowania z seniorami. Treść karty ustalana była z inspektorem danych osobowych- za takie a nie inne RODO proszę podziękować rządzącym. Poza tym szanowne "Truso"zapomniało, że jest coś takiego jak billing w telefonie i systemie operatora Orange, z którego korzystamy. Natomiast dla mnie osobiście frajdę sprawia pomoc i kontakt bezpośredni z zadowolonymi z usługi ludźmi. Zatem psy szczekają, karawana jedzie dalej. Dobrego dnia wszystkim.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  13
  BeataKuczawska(2021-05-18)
 • MariuszLewandowski-Fc @Truso - Pana wpis w tygodniu znajdzie się w KM Policji i będzie Pan miał okazję udowodnić że stowarzyszenie Elblog. pl jest szemrane. bardzom ciekaw i pana nazwiska i pana twarzy a nade wszytko pana dowodów. Po sprawie karnej proszę spodziewać się postępowania cywilnego o naruszenie dóbr osobistych stowarzyszenia. Ja nie zamierzam małpować zarządu ESWIP-u i zapowiadać postępowań których nie wytaczam Spodziewam się że zadośćuczynienie od pana będzie spore i może być pan pewien że rozliczymy je co do gorsza.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  5
  MariuszLewandowski-Fc(2021-05-18)
 • @BeataKuczawska - Szanowna pani RODO nie jest pomysłem rządzących, jest unijną dyrektywą.
 • W rzeczy samej- Unia Europejska również ma swój parlament. :-)
 • MariuszLewandowski-Fc @Truso - Ponieważ już jest Pan na liście internautów do pozwania powiem tylko tyle że każda karta opatrzona jest podpisem pasażera. I wcale nie musi Pan w to wierzyć nam wystarczą podpisy pasażera a Pan będzie mógł podczas postępowania sądowego powołać grafologa Przypominam też Panu że obiekty szpitalne i centrum miasta jest monitorowane a nasz pojazd widać. Proszę sobie przygotować podobne wnioski dowodowe na spotkanie z Prokuratorem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  4
  MariuszLewandowski-Fc(2021-05-18)
 • MariuszLewandowski-Fc Zakłada Pan zatem że dyrektywę napisały Krasnoludki i Sierotka Marusia ? Proszę zmienić dilera. .. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  4
  MariuszLewandowski-Fc(2021-05-18)
Reklama