UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie chce mi się wierzyć, że tak się stanie. Prosimy o interwencję posła Leonarda Krasulskiego.
  • Kogo? Tego nieroba, co on znaczy? On jest łupieżowym i to cały jego poselski sukces.
  • Co byś się nie zdziwiła, jak zainterweniuje. Przez całą kadencję powiedział 2 zdania, to teraz zapewne powie jedno. A co mnie to obchodzi. A idąc dalej niech rodziny i państwo dokładają do swoich blizkich oni zasługują na opiekę.
  • W wiele spraw nie wierzyliśmy, a stało się.
  • tego pismana??
  • On i jemu podobni szykują sobie miejsce na terapie. Uzależnieni mają ten problem że wstydzą się swojej choroby. Księża, politycy piją bez umiaru bo wstyd im poglądów i ich zachowań. Samo życie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    Markkol1(2021-08-17)
  • Krasulski? Ja, ha. Przecież on ciągle śpi za plecami prezesa a jak się obudzi to nie wie co się dzieje i potem dalej śpi. Raz się orzebudzi i napisał do mnie na Facebooku, bym. .. .na niego zaglosowal. To było jawne przebudzenie podczas wyborów i teraz znowu śpi. Aktywność sejmowa na stronie Sejmu jest zerowa, null, zero, dno. Wstyd, że Elbląg ma takiego w sejmie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    1
    Krazulla w kropki(2021-08-17)
  • Poseł Leonard Krasulski jeszcze nigdy nie podjął samodzielnej decyzji w jakiejkolwiek sprawie. ..
  • To nieprawda. Pan poseł ma całkowitą autonomię w sprawach wagi państwowej. .. strzepywania łupieżu z marynarki NAJDROŻSZEGO przywódcy. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    GłębokaMyśl(2021-08-18)
  • Zarząd to ludzie PiSu!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Januszajtis(2021-08-18)
  • hahaha, kogo prosisz o pomoc ? hahaha
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    fan pissu(2021-08-18)
  • Krasulski albo jego kolesie to mogą co najwyżej szybko opchnąć dla kolegów.
  • Smutna wiadomość dla mnie! Dodam, że u progu lat 70-tych, jako przewodniczący PMRN Elbląg, a następnie jako prezydent tego miasta przejąłem nieruchomość w Rangórach na rzecz miasta Elbłąg. Zostało to ujawnione w aktach katastralnych, bo to warunkowane było dla umożliwienia finansowania adaptacji z budżetu miasta Elbląg. Kto i na jakiej podstawie wydziedziczył miasto zeswego majątku?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    też elblążanin(2021-08-19)
Reklama