UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak ktoś lubi ekstremalną i pełną emocji jazdę na rowerze to polecam pojeździć po Elblągu rowerem. Ścieżek rowerowych praktycznie nie ma, a jak są to za wąskie, że się wyminąć nie da, ulicami jak jedziesz to dzikusy trąbią nie zachowując dystansu. Wzdłuż ulic jakiś mądry pobudował parkingi, a jak nie ma parkingu to i tak stoją, albo na jezdni, albo na środku chodnika. Ogólnie Z Elbląga trzeba uciekać. To miast jest dla walących od rana tani alkohol, bo borys na każdym rogu. kisić się w bloku. Rowerem nie pojeździsz, ani gdzie wyjść nie ma. Wszystko zawalone szrotami.
  • Skoro jedziesz pacykarzu rowerowy a obok jest ścieżka rowerowa (choć zbyt mało komfortowa dla pacykarza), to trąbią i maja prawo, bo zagrożeniem w ruchu jesteś
  • To wstrzymamy ruch samochodowy (komunikację, dostawców towarów, karetki)by jakiś chłoptaś mógł się pobawić rowerkiem. Ty masz wszystko OK pod deklem ? bo mam wątpliwości, sparaliżować miasto dla zachcianek.
  • @Gość plują Ci ja twarz, a Ty udajesz, że deszczyk pada. Mam 20 lat i każdy z moich znajomych, ze mną włącznie już albo jest, albo będzie wynajmował i pracował w Gdańsku. Pandemia się kończy, wszystko się otwiera na nowo, można się z Elbląga ewakuować. A Wy tu siedźcie i budujcie tą stolicę czerwonych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    32
    Olafiko(2021-05-11)
  • @Olafiko - "Pandemia się kończy, "- Następny widz TVP. Kończy się, ale do jesieni, do jesieni kolego.
  • @Gość Haha właśnie o tym mówię. Śmiejecie się z faceta, co walczy o ścieżki rowerowe, a teorie spiskowe o jesiennej pandemii traktujecie z pełna powagą XD oj Elbląskie dziadki. .. zapracować to miasto na amen. Nic tu nie będzie, tylko bieda i Wy, bo to Wy robicie wszędzie nędzę dziadki.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    18
    Olafiko(2021-05-11)
  • @Olafiko - Znaczy, że : Wirus jest w odwrocie i nie musimy się go już obawiać?. .. .a skąd ja to znam?
  • @Olafiko - A może byś poszedł na wybory ?Nie chodzisz i narzekasz, jak większość młodych- macie wszystko i wszystkich w d.., tylko potraficie marudzić. Elbląg to fajne miasto do zamieszkania, mam znajomych w Trójmieście, którzy chcą się tutaj przeprowadzić
  • @Olafiko - A gdzie Ty tu chłopie czerwonych widzisz ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    miswciazzywy(2021-05-11)
  • @Olafiko - Jak Ci nie pasuje. .droga wolna
  • @Olafiko - Chłopczyku o życiu to wiesz niewiele. Jedź tam wynajmij pokoik, pracuj w Gdańsku i oszczędź nam te kocopoły. Co Ci tam zaproponują 5 - 6tys brutto w tym wielkim mieście ? Dziękuję postoję.
  • @Olafiko - To czemu Ty chłopczyku na studiach nie jesteś ?; )
  • W mieście się nie trąbi ty trąbo
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    eljura(2021-05-11)
  • @Truso - Ja chodzę na wybory. I co ? I nic to nie zmienia.
  • @Olafiko - Olafiku a co Ty w tym Gdańsku będziesz robił, kto Cię przyjął jak Ty masz taką wiedze mizerną, nie wyjeżdżaj albo nie przyznawaj sie ześ z Elbląga bo wstydu narobisz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Elblążanin123(2021-05-23)
  • @Olafiko - to się wyprowadź i nie obwieszczaj tego całemu światu
  • @Olafiko - bieda to ty, głównie umysłowa
  • @Koloo - przejdź też czasem do pracy
Reklama