UWAGA!

Dowiedz się, jak założyć organizację

 
Elbląg, Dowiedz się, jak założyć organizację

Osoby, które są zainteresowane założeniem organizacji pozarządowej, Stowarzyszenie ESWIP zaprasza na dwudniowe szkolenie: 14-15 września w Miłomłynie. Udział w nim jest bezpłatny, zgłoszenia przyjmowane są do 10 września.

Szkolenie skierowane jest do osób i grup inicjatywnych z powiatów: elbląskiego ziemskiego i grodzkiego, braniewskiego, iławskiego oraz ostródzkiego, które zmierzają do założenia organizacji pozarządowej, oraz do osób zainteresowanych działalnością w trzecim sektorze.Szkolenie poprowadzi wicedyrektor ds. programowych Stowarzyszenia ESWIP, specjalista z zakresu funkcjonowania organizacji pozarządowych – Bartłomiej Głuszak.
       Uczestnicy dowiedzą się m.in. czym jest organizacja pozarządowa i jakie ma obowiązki, jak poprawnie przygotować statut stowarzyszenia bądź fundacji, jak zarejestrować organizację w Krajowym Rejestrze Sądowym, a także jak pozyskać środki finansowe na jej działalność. Będzie też okazja do zadawania pytań, aby rozwiać wszelkie wątpliwości związane z działalnością w trzecim sektorze.
       Szczegółowe informacje oraz materiały rekrutacyjne są do pobrania na stronie www.owies.org.pl.
       Organizatorem szkolenia jest Stowarzyszenie ESWIP. Szkolenie realizowane jest w ramach projektu „OWIES – Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
      
Sandra Brynda, Stowarzyszenie ESWIP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama