UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W wolnym kraju każdy może wyrażać poglądy ale czemu zaraz słowa krytyki w stronę wiernych. Fajnie ze pomimo wydarzeń się jednoczą. Pamiętam jak musiałem chodzic na religie do kościoła bo w szkole nie można było. Teraz daleko mi do ideologii proponowanej przez mężczyzn w sukienkach ale taka bezpardonową walka z Kościołem mocno przypomina mi czasy komuny. Skrajności są w każdym możliwym miejscu na tym świecie. Zwyczajnie tam gdzie są ludzie. GMO nie bo stworzą hybrydy ludzi i pomidorów żeby same się sądziły i wychowywały, lgbt nie bo HIV, postep nie bo ai zamieni się w to z terminatora, przekop nie bo PIS, nie jedz bo drogo i całe te. Trzeba mieć kibel w mózgu żeby siedzieć i ciągle wypisywać takie rzeczy. Nie ma covida jest prawo do organizacji zgromadzeń i sobie idą gdzie chcą. Mamy wolność wyznania i czy to latający potwór spaghetti czy dziecko dziewicy i ducha z kosmosu to naprawdę nie różnica.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    7
    Canopus(2022-04-12)
  • @Canopus - Covid jest, tylko są środowiska które go neguja jak i takie które twierdzą że w Ukrainie panuje pokój... Mamy takie zdziczenie świata że już nikt tego nie ogarnia.
Reklama