UWAGA!

Drugie zawody jeździeckie z cyklu Pony Cup za nami

 
Elbląg, Drugie zawody jeździeckie z cyklu Pony Cup za nami
fot. nadesłana

W minioną niedzielę w Narusie koło Fromborka odbyły się drugie z kolei zawody jeździeckie dla dzieci Pony Cup 2018 Narusa. Kolorem zawodów, których gospodarzem jest Jolanta Tulisow, jest kolor czerwony, który dominował zarówno na parkurze, zawodnikach oraz konikach.

Zgodnie z przyjętą formułą zawodów rozegrano trzy konkursy, w których wzięło udział 70 dzieci. Zobaczyliśmy ponad 140 przejazdów, reprezentowano ponad 10 różnych stajni. Najwięcej emocji tym razem wzbudził konkurs nr 3 Prędkość i zabawa, który polegał na wyścigu parami dzieci na konikach na dwóch równoległych torach przeszkód. Kibice, rodzice, obozy jeździeckie skupiły uwagę na reprezentantach swoich stajni i pomagały, jak mogły, w zaciętej rywalizacji sportowej na parkurze. Ostatecznie wygrał Julian Chrzanowski na koniu Adonis, którego doświadczenie w wyścigach dało upragnione pierwsze miejsce.
       Popularność projektu Pony Cup zaczyna wychodzić poza obszar Wysoczyzny Elbląskiej, co nas niezmiernie cieszy i motywuje do dalszego udoskonalania formuły zawodów i organizacji. Już za trzy tygodnie kolejne zawody z cyklu Pony Cup 2018 w Gospodarstwie Agroturystycznym Milejewko, podczas których konkurs nr 3 będzie rozegrany w konkurencji ujeżdżenia. Program przejazdów dostępny będzie już wkrótce na funpage Pony Cup. Zapraszamy do wspólnej sportowej i jeździeckiej zabawy.
      
      
Ewa Obrycka - Błaut, organizator Pony Cup
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama