UWAGA!

----

Drzwi otwarte w I LO

 Elbląg, Drzwi otwarte w I LO
(fot. nadesłane)

W piątek (18 marca) o godzinie 13 I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Elblągu otworzy swe drzwi dla przyszłych licealistów. Gimnazjaliści będą mogli m.in. poznać ofertę edukacyjną szkoły, porozmawiać z uczniami, zwiedzić szkolne gabinety.

I Liceum przygotowało na rok szkolny 2011/12 pięć klas o profilach: humanistycznym – interdyscyplinarnym, medycznym, politechnicznym, matematyczno-fizycznym, geograficzno-językowym z elementami rozszerzonej matematyki.
       – Nasza szkoła to połączenie tradycji z nowoczesnością – podkreśla Monika Andrzejczyk, nauczycielka I LO. – Drzwi Otwarte będą dobrą okazją do tego, by poznać atmosferę, jaka tu panuje i dowiedzieć się o wszelkich inicjatywach podejmowanych w szkole.
      
Antek Rokicki, uczeń I LO

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama