UWAGA!

„Drzwi Otwarte” w Niepublicznej Szkole Podstawowej i Gimnazjum

2014-02-24
07:00
 
„Drzwi Otwarte” w Niepublicznej Szkole Podstawowej i Gimnazjum

Jedyna w Elblągu niepubliczna szkoła dla dzieci i młodzieży zaprasza na „Drzwi Otwarte” już 26 lutego o godz. 17. Placówka mieści się przy ul. Lotniczej 2, w budynku EUH-E. Otwieramy kolejne klasy z rozszerzonym językiem angielskim, zarówno w szkole podstawowej jak i gimnazjum.

W skład Zespołu Szkół Akademickich wchodzą dwie szkoły – Niepubliczna Szkoła Podstawowa oraz Niepubliczne Gimnazjum Akademickie. Gwarantujemy wysoki poziom nauczania, niewielką ilość dzieci w klasie, nauczanie jednozmianowe, doskonałe warunki lokalowe, fantastyczne imprezy, ciekawe wycieczki oraz najlepszą opiekę. W naszej szkole stawiamy na indywidualizację procesu nauczania, rozwijanie zainteresowań i talentów oraz nauczanie języków obcych. Tworzymy wyłącznie klasy językowe, z dodatkowymi godzinami przeznaczonymi na język angielski. Na zajęciach pogłębiamy znajomość języka angielskiego, ćwiczymy doskonalenie wszystkich funkcji językowych – mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie. Doskonale przygotowujemy naszych uczniów do egzaminów zewnętrznych, konkursów i olimpiad. Dysponujemy nowoczesnym budynkiem oraz salami lekcyjnymi wyposażonymi w wysokiej jakości pomoce dydaktyczne. Nauczanie odbywa się przy pomocy multitablic, znajdujących się w każdej naszej klasie. Proponujemy mnóstwo ciekawych zajęć dodatkowych, przyjazną atmosferę i pyszne posiłki w stołówce na terenie szkoły. Zapewniamy opiekę świetlicową od godziny 6.30 do 17.00 lub nawet, jeśli jest taka potrzeba, do godz. 19.00. Przyjmujemy zapisy dzieci do klas pierwszych Szkoły Podstawowej i Gimnazjum oraz do klas drugich i trzecich.
      
       Więcej informacji na temat Niepublicznej Szkoły Podstawowej i Niepublicznego Gimnazjum Akademickiego na stronie www.zsa.elblag.pl lub w sekretariacie Zespołu Szkół Akademickich pod nr tel. 55-239-38-98. Serdecznie zapraszamy na „Drzwi Otwarte”!
      
      
------- Reklama -------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej