UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pamiętam Pana komentarz odnośnie 12 do jegłownika. Niestety nasza komunikacja jest baaardzo nieudolna. Tutaj miasto nie ma zamiaru się rozwijać pod względem ZKM a co dopiero rozbudowywać komunikację do miejscowości obok. Ja z Próchnika dojeżdżam do Elbląga właśnie tylko 12.W weekendy jeździ nawet co 2 godziny co rowniez jest nieporozumieniem. Tutaj mieszka dużo ludzi, pracujących i uczących się, studiujących ale nie każdy może sobie pozwolić na podwiezienie dziecka do szkoły ze względu juz na nie brak auta ale nawet pracę. Próchnik, Rubno, Krasny Las tutaj ludzie cały czas kupują działki, stawiają domy, ta część naprawdę się rozwija mimo tego miasto nie ma zamiaru tutaj "pociągnąć "komunikacji miejskiej a szkoda. Gdańsk na obrzeżach miasta buduje osiedla, ale niestety u nas osiedla dalej niż za Bielany nie powstaną bo żaden deweloper nie kupi działki z brakiem komunikacji, bo nikt nie kupi mieszkania jak nie będzie miał czym dojezdzac do miasta.
  • Przepraszam że się wtrace ale ludzie którzy budują się pod miastem chyba są świadomi tego jakie jest połączenie z miastem. Większość ludzi przemieszcza się swoim autem. Moim zdaniem to zły pomysł z tego względu że się nie opłaci. Każdy wie gdzie się buduje i niech teraz nie domaga się bo mu się zwyczajnie należy. .
  • @Wkwk - @Wkwk Jeglownik, tak jak i Gronowo Elbląskie to nie jest sztuczna PGRowska miejscowość, która powstała z niczego. Ma historie i swoje znaczenie społeczne. W zasadzie można te dwie miejscowości podciągnąć pod aglomeracje elbląską. Mieszkałem w USA wiele lat i tak właśnie tak wyglają miasta. .. gęsto zabudowane centrum i spokojne, zielone przedmieścia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Urusss(2020-12-21)
  • @Wkwk - To po co krasny i rubno mają przy nazwie Elbląg? Jak już podciągnęli te wioski pod dzielnice Elbląga to wypadałoby chociaż komunikację normalną zrobić. Jak w Gdańsku jadę do Matarni (była wioska, a teraz dzielnica)to mam tam kilka autobusów.
  • @Wkwk - Przecież to jest całkowicie normalne, że powinna być tam komunikacja mimo, że ludzie mają świadomość gdzie się budują! Jeśli jest komunikacja powstaną tam bloki, jeśli będą nowe osiedla powstaną tam sklepy, jak będą sklepy będzie praca. .. na tym polega rozwój miasta! Tak właśnie "buduje"się miasto. Ciągle są narzekania że Elbląg stoi w miejscu, Elbląg się nie rozwija, Elbląg jest wiochą. .. .gdyby inni zobaczyli że mamy możliwości rozwoju, że mamy rozbudowaną komunikację z chęcią powstaną nowe osiedla, czy sklepy wielkie typu Ikea, ale do tego potrzebna jest spora działka a takowe są tylko już za miastem.
  • @annaT - Oby nie IKEA !!!!!
  • tylko taki przykład podałam; )
  • @Wkwk - A co się opłaci?
  • Powinna powstac IKEA !!! nawet sobie sprawy nie zdajecie ile osób z Elbląga i okolic jezdziłoby tutaj niż do najbliższej w GDAŃSKU. Jesli ktos przyjedzie do IKEAI z po za miasta to zajedzie i kupi cos w innych sklepów typu CASTORAMA, CH OGRODY, ELZAM itd i to też daje zarobic innym i podtrzymywac miejsca pracy.
  • @Urusss - Ty to jesteś marzyciel - "Mieszkałem w USA wiele lat i tak właśnie tak wyglają miasta. .. gęsto zabudowane centrum i spokojne, zielone przedmieścia. "- spokojne, zielone przedmieścia !!!! Hahaha. .. spokojne zielone przedmieścia - ale się uśmiałem !!!!!
Reklama