UWAGA!

Działaj lokalnie

Elbląg, Działaj lokalnie

Zbliża się ostateczny termin składania wniosków w ramach programu „Działaj lokalnie VI”. Organizacje chcące ubiegać się o granty w wysokości do 6000 zł jeszcze przez tydzień mogą składać wnioski w biurze Fundacji Elbląg. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w maju.

W konkursie mogą wziąć udział organizacje, które planują prowadzić działania w miejscowości liczącej do ok. 20 tys. mieszkańców, bądź organizacje mające siedzibę w gminach: Elbląg, Godkowo, Gronowo Elbląskie, Markusy, Milejewo, Młynary, Pasłęk, Tolkmicko i Rychliki. Wnioskowana dotacja nie może przekroczyć kwoty 6000 zł.
     Tegoroczna edycja Programu w postaci dotacji promować będzie projekty, które m.in.: zakładają wspólne działanie mieszkańców i instytucji życia lokalnego, wynikają z konkretnych potrzeb danej społeczności, angażują zasoby lokalne - naturalne, społeczne, ludzkie i finansowe.
     Wnioski należy składać do 19 maja br. w siedzibie Fundacji Elbląg przy ul. Związku Jaszczurczego 17 oraz dodatkowo drogą elektroniczną na adres biuro@fundacja.elblag.pl .
     Regulamin Konkursu oraz wniosek dostępne są na stronie www.fundacja.elblag.pl .
     
     Lokalny Konkurs Grantowy w ramach Programu „Działaj lokalnie VI” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Fundacja Elbląg ogłasza we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Starostwem Powiatowym w Elblągu.
Jola Prokopowicz - Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama