UWAGA!

Działasz lokalnie? Złóż wniosek o grant

Elbląg, Działasz lokalnie? Złóż wniosek o grant

Jeszcze przez niespełna miesiąc przyjmowane będą wnioski w ramach programu „Działaj lokalnie VI”. Organizacje mogą ubiegać się o granty w wysokości do 6000 zł. Wnioski przyjmuje Fundacja Elbląg.

W konkursie mogą wziąć udział organizacje, które planują prowadzić działania w miejscowości liczącej do ok. 20 tys. mieszkańców bądź organizacje mające siedzibę w gminach: Elbląg, Godkowo, Gronowo Elbląskie, Markusy, Milejewo, Młynary, Pasłęk, Tolkmicko i Rychliki. Wnioskowana dotacja nie może przekroczyć kwoty 6000 zł.
     Tegoroczna edycja Programu, w postaci dotacji, promować będzie projekty, które m.in.: zakładają wspólne działanie mieszkańców i instytucji życia lokalnego; wynikają z konkretnych potrzeb danej społeczności; angażują zasoby lokalne - naturalne, społeczne, ludzkie i finansowe.
     Wnioski należy składać do 19 maja br. w siedzibie Fundacji Elbląg, przy ul. Zw. Jaszczurczego 17, oraz dodatkowo drogą elektroniczną na adres biuro@fundacja.elblag.pl.
     Regulamin Konkursu oraz wniosek dostępne są na stronie www.fundacja.elblag.pl.
     - Program „Działaj lokalnie” od lat pomaga w budowaniu aktywnych społeczności lokalnych, w których mieszkańcy wspólnie definiują własne problemy i wspólnie też starają się im przeciwdziałać; wszelkie działania podejmują po to, by w ich społecznościach żyło się lepiej – przypomina Jola Prokopowicz z Fundacji Elbląg.
     Lokalny Konkurs Grantowy w ramach Programu „Działaj lokalnie VI” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Fundacja Elbląg ogłasza we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Starostwem Powiatowym w Elblągu.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama