UWAGA!

Dzień Dziecka: wygraj zaproszenie lub książkę

 Elbląg, Dzień Dziecka: wygraj zaproszenie lub książkę

Wyślij najbardziej zwariowane zdjęcie ze swoimi dziećmi i wygraj wejściówki do Rodzinnego Parku Rozrywki Nowa Holandia lub książki dla dzieci. Wszystkie zdjęcia opublikujemy na portEl.pl. Na zgłoszenia czekamy do piątku, 31 maja.

Dzieci to nasz największy skarb. Chcemy, by ich dzieciństwo było beztroskie. Jesteśmy w stanie wiele dla nich poświęcić. Już za kilka dni Dzień Dziecka. Możemy go spędzić z dziećmi na wspólnej zabawie. Najlepiej w tak uwielbianym przez nasze pociechy Rodzinnym Parku Rozrywki Nowa Holandia. Mamy do wygrania 3 wejściówki (dla czterech osób) do Rodzinnego Parku Rozrywki Nowa Holandia oraz upominki książkowe z wydawnictwa Nowa Era.
      
       Jak o nie zawalczyć?

       - wyślij najbardziej zwariowane zdjęcie ze swoimi dziećmi na adres: konkurs@portel.pl
       - podaj swój numer telefonu
      
       Udział w konkursie jest jednoznaczny ze zgodą na publikację zdjęć.
       Na zgłoszenia czekamy do 31 maja do godz. 10.
       Zobacz regulamin konkursu
      
       Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia
       Wizytówką obiektu jest 28-metrowa zjeżdżalnia, największa tego typu konstrukcja w Polsce z nominacją do wpisu do Księgi Rekordów Guinessa. Całkowicie bezpieczna zabawa dla dzieci powyżej 3. roku życia zapewnia niezapomniane wrażenia i wielkie emocje. Po wejściu na zjeżdżalnię roztacza się imponujący widok na najbliższe okolice Parku Rozrywki. Zjazd na dół odbywa się na dwa sposoby - szerokim łagodnym torem lub dynamiczną zjeżdżalnią z mini zakrętem. Na dole dla oczekujących na swój zjazd i zbierających siły, ścianka wspinaczkowa i nadmuchiwana poduszka do skakania. To naprawdę świetna zabawa!
       Park Rozrywki Nowa Holandia to także wiele innych atrakcji. Park linowy to zabawa na wyższym poziomie. Trasa składa się z 15 przeszkód umieszczonych około 4-5m nad ziemią. Do jej pokonania wymagany jest sprzęt alpinistyczny. Dobra zabawa gwarantowana. W Parku znajduje się także sala wyposażona w dwupoziomowy labirynt z wieloma przeszkodami i zjeżdżalnią poprowadzoną wprost do ogromnego basenu wypełnionego kolorowymi piłeczkami. Świetnie bawić będziemy się także na trampolinach czy 6-metrowym tunelu. Miłośnicy zwierząt świetnie odnajdą się w mini zoo i ptaszarni. Na terenie Parku znajduje się także miniaturowa replika posągów MOAI znajdujących się na Wyspach Wielkanocnych, Wyspa Potworów czy Wyspa Iluzji. A dla najmłodszych dzieci plac zabaw.
      
       Do wygrania książki:
       Królewicz Lupi i króliczek Zębiczek: Pełna uroku opowieść o pewnym małym królewiczu, idealna dla przedszkolaków - do wspólnego czytania z rodzicami. W tekst wplecione są słowa-obrazki, które sprawiają, że nawet bardzo młody czytelnik może włączyć się w lekturę i podpowiadać mamie lub tacie, o czym mowa w kolejnych zdaniach.
       Królewicz Lupi pod wieloma względami przypomina zwykłego małego chłopca – ma problem z wymawianiem głoski „r”, marzy o prawdziwym przyjacielu, czasem się nudzi i nie zawsze słucha swoich rodziców. W baśniowym bohaterze stworzonym przez Zofię Stanecką dziecko może odnaleźć dobrze znane emocje i pragnienia. Piękne, nastrojowe ilustracje Elżbiety Grozdew przeniosą małego i dużego czytelnika w kolorowy, pogodny świat. Ogromną zaletą książki jest jej więziotwórczy charakter – dziecko i rodzic czytają razem, przytuleni i zanurzeni w opowieści. Wydawnictwo Nowa Era.
      
       Baśniowa gimnastyka w dwóch językach: Zagadki, zadania plastyczne, łamigłówki, wyszukiwanki i inne aktywności przygotowane przez redakcję magazynu „Świerszczyk”. Angielskie słówka wplecione w baśniowe historie pozwalają oswajać się ze słownictwem podczas zabawy. Do książki dołączona jest gra planszowa, która utrwala poznane terminy i pozwala wciąż na nowo wracać do świata baśni. „Baśniowa gimnastyka w dwóch językach” ćwiczy logiczne myślenie, spostrzegawczość, wyobraźnię przestrzenną i umiejętności manualne. Książka i gra są starannie zaprojektowane i pięknie zilustrowane; solidna twarda oprawa sprawia, że publikacja jest trwała, efektowna i świetnie nadaje się na prezent. Wydawnictwo Nowa Era.
      
       Świerszczyk Bajetan uwielbia… ćwiczenia z myślenia i Ćwiczenia z myślenia z psem plusem: Aż 52 strony wciągających łamigłówek i zagadek logicznych przygotowanych przez redakcję magazynu „Świerszczyk”. Zadania mają różny stopień trudności i są dostosowane do umiejętności dzieci w pierwszych klasach szkoły podstawowej. Znajdziecie tu liczne labirynty, ćwiczenia wymagające dodawania i znajdowania ciągów logicznych, zagadki angażujące wyobraźnię przestrzenną i mnóstwo innych aktywności, które zmieniają matematykę we wspaniałą zabawę. Książka dostarczy dziecku mnóstwo rozrywki, a jednocześnie pomoże ćwiczyć skupienie, spostrzegawczość i biegłość w rachunkach.
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama