UWAGA!

Dzień Prymusa w Zespole Szkół nr 1

 Elbląg, Dzień Prymusa w Zespole Szkół nr 1
fot. nadesłana

Tradycją w Zespole Szkół nr 1 jest Dzień Prymusa obchodzony w połowie roku szkolnego. W tej wyjątkowej uroczystości uczestniczą zarówno uczniowie, jak i ich rodzice, bliscy i nauczyciele. Wszyscy mają powody do satysfakcji i dumy.

14 lutego162 najlepszych uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 11oraz 104 z Gimnazjum nr 4 odebrało listy gratulacyjne. Ze strony dyrekcji szkoły i grona pedagogicznego jest to wyraz uznania dla uczniowskich osiągnięć oraz forma podziękowania rodzicom i opiekunom za trud włożony w wychowanie swych dzieci i wspieranie ich w codziennej nauce.
       Na wstępie dyrektor Hanna Trybińska powitała licznie przybyłych gości i podsumowała pracę szkoły w I semestrze. Trzeba przyznać, że lista osiągnięć uczniów była imponująco długa. Potem przyszedł czas na przedstawienie tegorocznych Prymusów.
       W wypełnionej po brzegi auli co chwila rozlegały się gromkie brawa i błyskały flesze aparatów fotograficznych, a na scenie pojawiali się kolejni szczęśliwi nagrodzeni. W tym roku „dumny pochód” rozpoczęli gimnazjaliści, a zakończyli najmłodsi – uczniowie klasy zerowej. Serdecznym gratulacjom nie było końca.
       Dodatkową atrakcją wieczoru była część artystyczna w wykonaniu uczniów gimnazjum. Zaprezentowali oni swoje wokalne, taneczne i recytatorskie talenty, snując „Zimowe opowieści”. Na koniec goście obejrzeli LipDub nakręcony przez gimnazjalistów w dniu Święta Szkoły. Po części oficjalnej przyszedł czas na słodki poczęstunek, podziwianie wystawy prac uczniowskich, dyplomów i nagród zdobytych w tym roku szkolnym.
       Niewątpliwie Dzień Prymusa to jedna z najprzyjemniejszych szkolnych uroczystości. Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
      
      
Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół nr 1
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Wspaniale, Dzieciakom należy się uznanie (ich rodzicom też). W SP 6 też był Dzień Prymusa - piszcie o wszystkich zdolnych z Elbląga - wyróżnienie im się należy.
Reklama