UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński To sprawa całkiem podobna, jak z tym skandalicznie zaniedbanym podwórkiem przy Królewieckiej (97-99), tam na tyłach Astorii i dawnego Tip-Topu - tam, gdzie chciwy kapitalista maszt telefonii komórkowej miał sąsiadom na udrękę na dachu stawiać. A właśnie, a jak tam sprawa z tym masztem? Okazał się kapitalista mocniejszy, czy też urzędnicy i obywatele zusammen? Hashtagi: #samorzad, #nieudolnosc, #KapitalizmKanibalizm
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    10
    RobertKoliński(2021-01-11)
  • @RobertKoliński - Panie Robercie proponuję zająć się jednym tematem i może uda się wypłynąć na szerokie wody, albo społeczniówka albo międzynarodówka [oby to pierwsze; )] przecież ogólnie wiadomo, że jak coś ma służyć do wszystkiego to jest do niczego. Przejrzy Pan przepisy, zbierze podpisy i działa.
  • RobertKoliński Dziękuję za radę, ale ja nie tylko Elbląg mam w planach zmieniać, stąd moje zainteresowania siłą rzeczy muszą być szersze:)Nie lubię też uszczęśliwiać ludzi na siłę; zaś o ten maszt komórkowy pytam, bo to moja dawna dzielnia, na której się w pacholęcych latach chowałem, jest więc nieco po sąsiedzku się interesuję, jak też sobie z chciwym kapitalistą mieszkańcy w tej sprawie poradzili. I czy dziennikarze aby o niej nie zapomnieli, bo że o cenzurze pamiętają, to już wiem; ] Hashtagi: #KapitalizmKanibalizm, #NiszczNeoliberalizm, #lewica
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    RobertKoliński(2021-01-11)
  • @RobertKoliński - oj kolinsky, gdyby nie ci kapitaliści to bylibyśmy jeszcze na etapie maszyny parowej. .. .. wiesz jakie tempo rozwoju mają komuniści. .. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    polkiu(2021-01-11)
  • RobertKoliński @polkiu - No wiem, wiem, właśnie dlatego ubolewam, że jeszcze nie skończyliśmy z wrażym kapitalizmem, na przykład na rzecz Fully Automated Luxury Gay Communism, jak to uczyniono w Star Treku:) Hashtagi: #SocjalizmWytyczaKierunekRozwojuLudzkosci
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    RobertKoliński(2021-01-11)
  • @RobertKoliński - W mieście rządzonym przez mentalnych komunistów nawet taki kapitalista od masztu jest jakąś iskierką nadziei.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    3
    Do_pomorskiego(2021-01-11)
Reklama