UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • RobertKoliński To sprawa całkiem podobna, jak z tym skandalicznie zaniedbanym podwórkiem przy Królewieckiej (97-99), tam na tyłach Astorii i dawnego Tip-Topu - tam, gdzie chciwy kapitalista maszt telefonii komórkowej miał sąsiadom na udrękę na dachu stawiać. A właśnie, a jak tam sprawa z tym masztem? Okazał się kapitalista mocniejszy, czy też urzędnicy i obywatele zusammen? Hashtagi: #samorzad, #nieudolnosc, #KapitalizmKanibalizm
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  10
  RobertKoliński(2021-01-11)
 • @RobertKoliński - Panie Robercie proponuję zająć się jednym tematem i może uda się wypłynąć na szerokie wody, albo społeczniówka albo międzynarodówka [oby to pierwsze; )] przecież ogólnie wiadomo, że jak coś ma służyć do wszystkiego to jest do niczego. Przejrzy Pan przepisy, zbierze podpisy i działa.
 • RobertKoliński Dziękuję za radę, ale ja nie tylko Elbląg mam w planach zmieniać, stąd moje zainteresowania siłą rzeczy muszą być szersze:)Nie lubię też uszczęśliwiać ludzi na siłę; zaś o ten maszt komórkowy pytam, bo to moja dawna dzielnia, na której się w pacholęcych latach chowałem, jest więc nieco po sąsiedzku się interesuję, jak też sobie z chciwym kapitalistą mieszkańcy w tej sprawie poradzili. I czy dziennikarze aby o niej nie zapomnieli, bo że o cenzurze pamiętają, to już wiem; ] Hashtagi: #KapitalizmKanibalizm, #NiszczNeoliberalizm, #lewica
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  2
  RobertKoliński(2021-01-11)
 • @RobertKoliński - oj kolinsky, gdyby nie ci kapitaliści to bylibyśmy jeszcze na etapie maszyny parowej. .. .. wiesz jakie tempo rozwoju mają komuniści. .. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  polkiu(2021-01-11)
 • RobertKoliński @polkiu - No wiem, wiem, właśnie dlatego ubolewam, że jeszcze nie skończyliśmy z wrażym kapitalizmem, na przykład na rzecz Fully Automated Luxury Gay Communism, jak to uczyniono w Star Treku:) Hashtagi: #SocjalizmWytyczaKierunekRozwojuLudzkosci
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  RobertKoliński(2021-01-11)
 • @RobertKoliński - W mieście rządzonym przez mentalnych komunistów nawet taki kapitalista od masztu jest jakąś iskierką nadziei.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  3
  Do_pomorskiego(2021-01-11)
Reklama